Створення бази даних


Приступаючи до створення бази даних, необхідно знати її призначення, які відомості вона повинна містити. Слід визначити, з яких вона полягатиме таблиць (тим), які буде потрібно звіти, уточнити форми, використовувані зараз для запису даних, і тому подібне, як вони будуть взаємозв'язані, які в таблицях будуть поля. Запис таблиці повинен повністю описувати об'єкт відповідно до поставленого завдання.
Для відображення області завдань Створення файлу у вікні Microsoft Access в меню Файл (File) виберіть команду Створити (New) або натискуйте однойменну кнопку на панелі інструментів. З клавіатури вибрати команду можна натисненням на клавіші Ctrl+т (Ctrl+N).
Якщо в розділі Створення (New) клацнути заслання Нова база даних (Blank Database) то на екрані відображуватиметься діалогове вікно Файл нової бази даних (File New Database) з пропозицією дати ім'я новій базі даних dbl, розширення .mdb і зберегти її в теці Мої документи (My Documents). «1» додається за умовчанням до привласненого імені базі даних. Зміните ім'я бази даних або залиште як є і натискуйте кнопку Створити (Create) .

Створення бази данных за допомогою шаблону


Після клацання заслання На моєму комп'ютері в області завдань Створення файлу (New File) відкривається діалогове вікно Створення (New) що дозволяє вибрати шаблон створюваної бази даних (мал. 23.5). У правій частині вікна ви побачите, як виглядатиме база даних виділеного шаблону. Проте попередній перегляд передбачений не для всіх шаблонів.
Як приклад, на вкладці Бази даних (Databases) виділимо значок Контакти (Contact Management) і натискуватимемо кнопку ОК . На екрані відображуватиметься вікно, що пропонує зберегти створювану базу даних. Після виконання цієї операції з'явиться вікно Створення бази даних (Database Wizard) з повідомленням, що база даних «Контакти» міститиме:

  •  Відомості про контакти (Contact information);
  •  Відомості про дзвінки (Call information).



Мал. 23.5 Шаблонів, пропонованих для створення бази даних

Натискуйте кнопку Далі (Next) . У наступному вікні необхідно визначити, які таблиці входитимуть в базу даних, і зададуть їх структуру, тобто вибрати поля (стовпці) з яких полягатиме кожен запис. Наприклад, в списку Таблицы бази даних (Tables in database) виберіть Відомості про контакти (Contact information) і встановите прапорці біля тих підло таблиці, які використовуватимуться (мал. 23.6).



Мал. 23.6 Вибір таблиці бази даних і її полів

У наступному вікні із списку Виберіть вигляд оформлення екрану (What style would you like for style database) (мал. 23.7). Вибраний вигляд відображується в лівій частині вікна.
У наступних вікнах Виберіть вигляд оформлення звіту на друці і Задайте назву бази даних (What would you like the title of the database to be) (мал. 23.8). Ця назва буде приведена у всіх формах і звітах. Після установки прапорця Додати малюнок у всі звіти (Yes, I I'd like to include а picture) ви зможете вибрати растровий (bmp, dip) або векторний (wmf, emf) малюнок, який поміщатиметься у всі звіти. Для відображення на екрані вікна Вибір малюнка (Insert Picture) натискуйте кнопку Малюнок (Picture).



Мал. 23.7 Вибір вигляду оформлення екрану



Мал. 23.8 Введення назви бази даних

У останньому вікні можна встановити прапорець Так, запустити базу даних (Yes, start the database) і натискувати кнопку Готово (Finish) . Буде створений новий файл бази даних, а на екрані відображуватиметься Головна кнопкова форма (Main Switchboard) нового застосування (мал. 23.9). Внизу вікна Microsoft Access відображує мінімізоване вікно створеної бази даних. Майстер помістив в нову базу даних різних типів об'єктів: таблиці, форми, звіти і тому подібне (Детальніше форми розглянуті в главі 25.)
Призначення донопок показаної на малюнку головної кнопкової форми:

  •  Ввод/просмотр форми «Контакти» (Enter/View Contacts) — відкриває форму Контакти;
  •  Ввод/просмотр інших відомостей (Enter/View Other Information) — відкриває кнопкову форму для форм (Reports Switchboard), яка має дві кнопки: одна відкриває форму для додавання записів, інша — повертає у вікно головної кнопкової форми;
  •  Перегляд звітів (Preview Reports) — відкриває форму, що дозволяє проглянути і роздрукувати звіти;
  •  Зміна елементів кнопкової форми (Change Switchboard Items) — дозволяє додати у форму нові сторінки або кнопки і змінити їх;



Мал. 23.9 Головна кнопкова форма нової бази даних

  •  Вихід (Exit this database) закриває базу даних, з якою ви працювали, залишаючи на екрані вікно Microsoft Access.


Як приклад на мал. 23.10 показана форма до бази даних, що відображує на екрані після натиснення кнопки Ввод/просмотр форми контакти (Enter/View Contacts) . Робота з формами розглянута в главі 25.



Мал. 23.10 Форма для нової бази даних Контакти, створена за допомогою головної кнопкової форми

 

Друзі сайту:



3
f2041b52

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::


25.04.2024 - Sitemap.xml
 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008