Формати чисел


Що зберігається в базі даних інформація може по-різному відображувати на екрані. Заданий для вічка формат чисел визначає, яким чином відображуються числа в цьому вічку. При зміні формату числа, значення, що зберігається, для числа не змінюється. У розділі Формат (Format) на панелі властивостей таблиці можна вибрати наступні формати чисел:

 •  Основний (General Number) — відображує число з вирівнюванням по правому краю без роздільника розрядів. Перед негативним числом ставиться знак мінус. Відображує до 11 символів, включаючи десяткові крапки або символ «Е» і «+». Число, що містить більше 11 цифр перед роздільником цілої і дробової частини, відображується в експоненціальному форматі. Текст вирівнюється по лівому краю
 •  Грошовий (Currency) — використовується для виведення грошових значень.
 •  Євро (Euro) — використовується для виведення грошових значень, що обчислюються в євро.
 •  Фіксований (Fixed) — Відображує число з двома десятковими знаками. Наприклад: 168,30.
 •  З роздільниками розділів (Standard) — Відображує число з роздільником груп розрядів і двома цифрами праворуч від десяткового роздільника. Як роздільник груп розрядів зазвичай використовується крапка або кома залежно від національних стандартів, заданих за допомогою панелі управління Windows в розділі «Мова і стандарти». Приклад використання крапки, відповідний національним стандартам англійської мови США: 12.35. Кома може використовуватися як роздільник груп розрядів: 1,800.00.
 •  Процентний (Percent) — Відображує число, помножене на 100, з двома десятковими знаками і знаком відсотка. Наприклад, число 0,4914 відображується як 49,14%.
 •  Експоненціальний (Scientific) — Відображує числа в експоненціальній виставі. Цей формат доцільно використовувати для чисел, що містять більше 11 цифр. Приклад числа в експоненціальній формі: 2.35E+1Q.


Якщо ввести $2.45, автоматично буде застосований грошовий формат. Знак євро поміщається перед числом або після числа відповідно до національних стандартів для грошових одиниць, встановленим на панелі управління Windows. Аби ввести знак євро €, переконаєтеся, що включений режим Num Lock клавіатури, а потім наберіть Alt+0128 на цифровій клавіатурі.

Формати даты


Повний формат дати відображує число як дату і час. Розрізняють наступні формати дати:

 •  Повний формат дати (General Date) — у вічку відображується дата з вказівкою числа, місяця, роки і час, наприклад, 20.07.2001 18:20:23.
 •  Довгий формат дати (Long Date) — відображує дату з вказівкою числа, місяця, року. Для року відводяться чотири цифри, наприклад, 20 липня 2001 р.
 •  Середній формат дати (Medium Date) — відображує дату, розділяючи місяць і число відповідно до національних стандартів, прийнятих в Windows. Для року відводяться дві цифри. Приклад: 20-янв-01.
 •  Короткий формат дати (Short Date) — відображує дату, використовуючи короткий формат дати, задану в розділі «Мову і стандарти» панелі управління Windows, наприклад: 25.01. 2001.


Для вставки поточної дати в режимах таблиці і форми натискуйте клавіші Ctrl+; (Ctrl+$).

Формати часу


Розрізняють наступні формати часу:

 •  Довгий формат часу (Long Time) — відображує час, використовуючи довгий формат часу, задану в розділі «Мову і стандарти» панелі управління Windows з вказівкою годинника, хвилин і секунд, наприклад: 8:45:36.
 •  Середній формат часу (Medium Time) — наводить час доби без вказівки секунд. При введенні часу в 12-годинному форматі, після значення часу поставте пропуск і вкажіть AM або РМ; наприклад, РМ. Приклад: 8:45 РМ.
 •  Короткий формат часу (Short Time) — відображує час доби в 24-годинному форматі, без вказівки секунд. Приклад: 20:45.
 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008