Експорт і імпорт даних


Експорт таблиць в інші застосування


Аби відкрити таблицю в додатку Microsoft Excel без прихованих стовпців і зберігши елементи форматування, виберіть у вікні бази даних після відкриття таблиці в меню Сервіс (Tools) команди Зв'язки з Office (Office Links) і Публікація в Microsoft Office Word (Publish it with Microsoft Office Word) . Команди Зв'язки з Office (Office Links) і Злиття з MS Word (Merge it with MS Word) з цього ж меню дозволяє дані таблиці з документом Word і використовується для друку листів і поштових наклейок.
При пересилці таблиці по електронній пошті не зберігається форматування таблиці, і приховані стовпці не пересилаються. Для пересилки файлу використовується формат Excel BIFF.

Імпорт даних у форматі


Аби виконати імпорт таблиць з файлу XML, виконаєте наступні дії:

  •  Відкрийте базу даних, в яку імпортуватимуться дані.
  •  Виберіть в меню Файл (File) команди Зовнішні дані (Get External Data) Імпорт (Import).
  •  У діалоговому вікні Імпорт (Import) у списку, що розкривається Тип файлів (Files of Турі) виберіть елемент XML.
  •  У полі Тека (Look in) виберіть теку що містить необхідний документ, виділите його і натискуйте кнопку Імпорт (Import).


Вправа


1. Створіть таблицю з допомогою майстри таблиць (Table Wizard). Виберіть у вікні бази даних на панелі Об'єкти (Objects) значок Таблиці (Tables) і двічі клацніть значок Створення таблиці за допомогою майстра (Create Table By Using Wizard) (див. мал. 23.2). Слідуйте вказівкам майстра таблиць.
2. Створіть таблицю в режимі конструктора. У вікні бази даних на панелі Об'єкти (Objects) виберіть значок Таблиці (Tables) і двічі клацніть значок Створення таблиці в режимі конструктора (Create table in design view) ( див. мал. 23.2). Введіть імена полів (Field Name) задайте їх тип даних (Data Type). Задайте властивості полий таблиці.
3. Створіть базу даних Кадри, що містить наступну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові співробітника, його табельний номер, дата народження, адреса, сімейний стан, номер відділу, посада, оклад. Розробіть структуру таблиці БД і вкажіть первинний ключ.
4. Прослідите взаємозв'язок між таблицями учбової бази даних, що поставляється з Access (див. мал. 23.21). З цією метою виберіть в меню Сервіс (Tools) до оманду Схема даних (Relationships) або натискуйте однойменну кнопку на панелі інструментів у вікні бази даних.

Виводи


1. Аби відкрити таблицю, у вікні бази даних на вертикально розташованій панелі Об'єкти (Objects) виберіть значок Таблиці (Tables ), у списку імен таблиць бази виділите ім'я таблиці, що цікавить вас, і натискуйте на панелі інструментів кнопку Відкрити (Open) (див. мал. 23.2).
2. Для перетворення бази даних Access в інший формат виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Службові програми (Database Utilities) підміню Перетворити базу даних (Convert Database) і задайте формат, в який вироблятиметься перетворення, наприклад, у формат Access 97 або у формат Access 2002-2003.
3. Для виконання синхронізації баз даних в меню Сервіс (Tools) виберіть команди Реплікація (Replication) , Синхронізація (Synchronize Now).
4. Базу даних можна створити різними способами, використовуючи заслання в розділах Створення (New) і Шаблони в області завдань Створення файлу (New File) .
5. У базі даних Access можуть використовуватися три типи ключових полів: лічильник, простий ключ і складений ключ.
6. Для створення таблиці в режимі конструктора у вікні бази даних на панелі Об'єкти (Objects) виберіть значок Таблиці (Tables) і двічі клацніть значок Створення таблиці в режимі конструктора (Create table in design view) (див. мал. 23.2).
7. Прослідити взаємозв'язок між таблицями дозволяє команда Схема даних (Relationships) у меню Сервіс (Tools) або однойменна кнопка на панелі інструментів у вікні бази даних.
8. Аби експортувати таблицю в інші застосування, наприклад, Microsoft Word або Microsoft Excel, виберіть команду Експорт (Export) у меню Файл (File) .

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008