Автоматичне створення реферату


У Рефераті дається короткий виклад вмісту книги, статті, дослідження. Word дозволяє для тексту англійською мовою автоматизувати складання реферату шляхом пошуку ключових слів, тим і пропозицій із словами, що часто зустрічаються. Якщо для тексту вибрана інша мова або він помічений як «без перевірки», то цей текст при створенні реферату враховуватися не будеМал. 5.9 Завдання параметрів автореферату

Після запуску функції Автореферат виробляється аналіз документа, і кожній пропозиції привласнюється певна кількість окулярів. (Пропозиції, в яких є слова, що часто зустрічаються в документі, отримують більше окулярів.) Після цього частина пропозицій документа, що набрали найбільшу кількість очок, виділяється як ключові положення документа. Міра деталізації реферату визначається долею таких пропозицій від загального числа пропозицій документа. Цей параметр задається уручну.
При створенні автореферату ключові слова і пропозиції копіюються відповідно в поля Ключові слова (Keywords) і Замітки (Comments) на вкладці Документ (Summary) (див. главу 2, мал. 2.19). Після створення автореферату його корисно проглянути, аби переконатися, що до нього увійшли всі ключові положення документа. Якщо якість реферату незадовільна, натискуйте кнопку Відмінити на панелі інструментів Стандартна і видалите реферат. Після цього процедуру складання реферату можна повторити, збільшивши розмір реферату. Реферат можна змінити і уручну. Слід враховувати, що можливо текст реферату доведеться правити і доповнювати.
Найкращі результати використання команди Автореферату дає при обробці добре структурованих документів: звітів, статей, наукових робіт і тому подібне
У групі Вигляд реферату (Type of summary) виберіть, потрібний вам варіант, наприклад, помістити реферат в початок документа (Insert an executive summary or abstract at the top of the document) або створити новий документ і помістити в нього реферат (Create а new document and put the summary there).
Задайте потрібну міру деталізації в иоле відсоток від оригінала (Percent of original) або виберіть її із списку. Аби зберегти вже наявні ключові слова і замітки, зніміть прапорець Відновити відомості про документ (див. Файл \ Властивості) (Update document statistics (click Properties on the File menu)).
Для зміни мірі деталізації при перегляді документа можна використовувати пристрій Microsoft IntelliMouse. Відносний розмір реферату змінюється кроками по 5 відсотків. Аби збільшити або зменшити розмір реферату, повертайте колесо вперед або назад, утримуючи такою, що натискує клавішу Shift. Аби перервати складання реферату, натискуйте клавішу Esc.

Вправи


Запустите текстовий процесор Word і виконаєте наступні вправи:
1. Автоматизуйте введення в документ вашої поштової адреси.

  •  Напишіть вашу поштову адресу, выделимте його і виберіть команду Параметри автозаміни (AutoCorrect Options) у меню Сервіс (Tools). Відкрийте вкладку Автозаміна (AutoCorrect) (мал. 5.1). Перевірте, що встановлений прапорець Замінювати при введенні (Replace Text as You Type). У полі замінити (Replace) введіть ім'я елементу списку автозаміни, яке замінюватиметься автоматично при введенні, наприклад, адр.
  •  Натискуйте кнопки Додати (Add) і ОК. Тепер після введення букв адр і натиснення клавіші Пропуск в документ буде введений ваша поштова адреса.


2. Зміните вигляд дробу 3/4 (символи розташовані послідовно один за іншим) на 3/4 (символи розташовані майже один над іншим з невеликим зсувом).
3. Створіть елемент автотексту з номером розрахункового рахунку, по якому ви щомісячно оплачуєте телефон.

  •  Введіть номер розрахункового рахунку, виділите його і виберіть в меню Вставка (Insert) команду Автотекст (AutoText), Створити (New). У діалогове Вікно Створення елементу автотексту (Create AutoText) (мал. 5.4) введіть ім'я елементу або використовуйте ім'я, пропоноване за умовчанням, і натискуйте кнопку ОК.
  •  Для вставки елементу автотексту виберіть в меню Вставка (Insert) команду Автотекст (AutoText), Автотекст (AutoText) (мал. 5.5). Виділите його ім'я в списку Ім'я Елементу (Enter Autotext entries here) на вкладці Автотекст (AutoText) і натискуйте кнопку Вставити (Insert).

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008