Налаштування параметрів правки


Призначення прапорців в рамці Параметри (Settings):

  •  Правка прямо у вічку (Edit directly in cell) — дозволяє вносити зміни прямо у вічку, двічі клацнувши на ній лівою клавішею миші, а не використовувати для внесення змін рядок формул.
  •  Перетягання вічок (Allow cell drag and drop) — дає можливість переміщати і копіювати дані, перетягуючи їх. Це дозволяє перетягувати маркер заповнення для копіювання даних і заповнювати суміжні вічка рядами дат.
  •  Розширювати формати і формули в списках (Extend list formats and formulas) — передбачає автоматичне використання для вічок того ж форматування, що додаються в кінець списку, що і в останній частині списку. Також копіюються формули, що повторюються у всіх рядках. Для розширення форматів і формул в списках щонайменше три з останніх п'яти рядків повинні містити однакові формули і мати однакове форматування.
  •  Автоматичне введення відсотків (Enable automatic percent entry) — забезпечує множення на 100 всіх чисел, що містяться у вічках з процентним форматом і менших 1. Якщо цей прапорець не встановлений, на 100 умножатиметься кожне число, що вводиться у вічко з процентним форматом, навіть якщо воно більше або рівне 1.
  •  Попереджати перед перезаписом вічок (Alert before overwriting cells) — забезпечує виведення попередження перед перезаписом вічок.
  •  Перехід до іншого вічка після введення (Move Selection after Enter) у напрямі (Direction) — після натиснення клавіші Enter активним стає вічко, суміжне з поточною. У полі з лічильником в напрямі задайте напрям переходу.
  •  Фіксований десятковий формат при введенні, десяткових розрядів (Fixed decimals) — дозволяє ввести в поле з лічильником кількість десяткових знаків після коми при введенні на аркуші числових констант. Після завдання позитивного числа, кома пересувається вліво, а після завдання негативного числа, кома пересувається управо. Якщо значення в полі з лічильником десяткових розрядів залишилося порожнім або містить нульове значення, то десяткову кому необхідно встановити уручну. Можна обійти вплив цього параметра, ввівши десяткову кому при введенні числа.
  •  Переміщати об'єкти разом з вічками (Cut, сміттю, and sort objects with cells) — зберігає зв'язки графічних об'єктів, кнопок, написів і малюнків з вічками аркуша під час вирізування, копіювання, фільтрації і впорядкування



Мал. 19.9 Налаштування параметрів правки

  •  Запрошувати про оновлення автоматичних зв'язків (Ask to update automatic links) — виводить запит на оновлення зв'язаних елементів.
  •  Плавна вставка і видалення вічок (Provide feedback with Animation) — відображує плавні рухи і зміни аркуша при вставці або видаленні вічок, рядків або стовпців. Анімація може уповільнити роботу на деяких системах.
  •  Автозавершенів значень вічок (Enable AutoComplete for cell values) — забезпечує автоматичне заповнення вічок при введенні в стовпці даних.


Якщо перші введені символи відповідають існуючим записам, Microsoft Excel заповнює текст, що залишився.

Налаштування параметрів відображення діаграми


На вкладці Діаграма (Chart) можна задати одне з наступних положень перемикача Для порожніх вічок (Plot empty cells as):

  •  крапки не відображуються (Not plotted (leave gaps)) — лінія на діаграмі матиме розриви в крапках, відповідних порожнім вічкам;
  •  маються на увазі нульові значення (zero) — порожні вічка відображуватимуться у вигляді нульових значень;
  •  значення інтерполюються (interpolated) — відображує порожні вічка аркуша, як результат інтерполяції, і сполучає розриви лініями.


Призначення прапорців на вкладці Діаграма (Chart):

  •  Відображувати лише видимі вічка (Plot visible cells only) — забезпечує автоматичне оновлення діаграми, з тим, аби в ній були представлені лише дані видимих вічок аркуша. Зніміть цей прапорець, якщо на діаграмі повинні відображуватися також дані невидимих вічок.



Мал. 19.10 Налаштування параметрів відображення діаграми

  •  Масштабувати діаграму за розміром вікна (Chart sizes with windows frame) — забезпечує зміну масштабу діаграми так, щоб вона заповнювала вікно. Аби змінювати розміри діаграми незалежно від розмірів вікна, зніміть цей прапорець. Використовується лише для листів діаграм.


Призначення прапорців в групі Спливаючі .подсказки відображують (Chart tips):

  •  назви (Show names) — забезпечує відображення назви елементу діаграми при установці на нього покажчика;
  •  значення (Show values) — наводить до відображення значення маркера даних при установці на нього покажчика.


Налаштування Excel пля роботи з імпортованими документами
У полі Клавіша переходу в меню Microsoft Excel або до довідки (Microsoft Excel menu or Help key) можна призначити клавішу для переходу в меню Microsoft Excel або виклику довідки, залишивши пропонований варіант для звиклих до Lotus 1-2-3, або ввівши свій. Перемикач встановлюється в положення меню Microsoft Excel (Microsoft Excel menus) аби переходити в рядок меню при натисненні клавіші, вказаної в полі Клавіша переходу в меню Microsoft Excel (Microsoft Excel menu or Help key). Аби використовувати альтернативний набір клавіш для навігації по аркушу, для введення формул, встановите прапорець Клавіші переміщення, що використалися в Lotus 1-2-3 (Transition navigation keys).
У групі Параметри аркуша (Sheet Options) установка прапорця Перетворення формул у формат Excel при введенні (Transition formula evaluation) забезпечує перетворення формул, що мають синтаксис Lotus 1-2-3 версії 2.2, в синтаксис Microsoft Excel і заміну стандартних імен Lotus 1-2-3 на еквівалентні імена Microsoft Excel.



Ріс.19.11 Налаштування Excel на імпорт документів з інших програм

Нагадаємо, що вкладка Обчислення (Calculation) діалогового вікна Параметри (Options) розглянута в главі 16 (див. мал. 16.14).

Вправи


1. Встановите прапорці, що забезпечують відображення рядка формул і рядка полягання у вікні Microsoft Excel. Для виконання вправи виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) відкрийте вкладку Вигляд (View) і в розділі Відображувати (Show) встановите прапорці, що забезпечують вивід на екран у верхній частині вікна програми рядка формул (Formula bar) і в нижній частині аркуша рядки стану (Status bar).
2. Забезпечте зміну масштабу діаграми так, щоб вона заповнювала вікно. Аби виконати вправу, виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Діаграма (Chart) (мал. 19.10). Встановите прапорець Масштабувати діаграму за розміром вікна (Chart sizes with windows frame).

Виводи


1. Аби задати параметри сторінки: розміри аркуша, на якому виконуватиметься друк, орієнтацію аркуша, що відображується на екрані, відносно довгої сторони аркуша, розміри полів, колонтитули і так далі виберіть команду Параметри сторінки (Page Setup) у меню Файл (File).
2. Команда Попередній перегляд (Print Preview) у меню Файл (File) або кнопка Попередній перегляд на панелі інструментів Стандартна дозволяють побачити, як виглядатимуть сторінки документа після друку.
3. Аби задати установки для друку документа в діалоговому вікні Друк (мал. 19.7)виберіть команду Друк (Print) у меню Файл (File).
4. Для налаштування відображення вікна Excel виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Вигляд (View) (мал. 19.8).
5. Для налаштування параметрів правки виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Правка (мал. 19.9).
6. Для налаштування параметрів відображення діаграми виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Діаграма (Chart) (мал. 19.10).
7. Для налаштування Microsoft Excel на роботу з імпортованими документами виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Перехід (Transition) (мал. 19.11).

 

Друзі сайту:



3
f2041b52

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::


20.04.2024 - Sitemap.xml
 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008