Додавання фонуМал. 6.18 Вибір кольору фону для документа

Фон часто використовується у веб-сервер-документах для створення заднього плану. Команда Немає заливки (No Fill) видаляє кольори фону. Після вибору команди Інші кольори (More Colors) відкривається діалогове вікно Кольори (Colors) що дозволяє вибрати колір з додаткового набору або створити власний колір. Фон відображується лише в режимі Веб-сервер-документ (Web Layout) і невидимий при друці. Для створення фону, який видимий при друці, використовується підкладка.
Підкладкою називається ледве помітний текст або малюнок, який при друці розташовується як фон, позаду тексту або поверх тексту документа. Наприклад, в каталозі пропонованих на продаж виробів слово «Продано» може бути розміщене поверх назв проданих виробів. Підкладка застосовується також для розміщення як фон на кожній сторінці ледве помітного малюнка, наприклад емблеми компанії. На екрані комп'ютера підкладка видно в режимі розмітки сторінки.

Вправи


1. Перепишіть текст цих вправ, використовуючи нумерований список з тим, аби номер кожної вправи проставлявся автоматично після натиснення клавіші Enter. Для створення нумерованого списку натискуйте кнопку Нумерований список за умовчанням на панелі інструментів Форматування.
2. Проведіть кордони довкола одного з абзаців тексту. Для додавання кордону виділите абзац, виберіть команду Кордони і заливка (Borders and Shading) у меню Формат (Format) і відкрийте вкладку Кордон (Borders) (мал. 6.16). Для розміщення довкола виділеного фрагмента прямокутних кордонів виберіть рамка в групі Тип (Style). Задайте подвійну рамку, колір лінії Синій, ширина 0,5 пт.

Виводи


1. Для завдання параметрів форматування символів у виділеному документі або у виділеному фрагменті виберіть команду Шрифт (Font) у меню Формат (Format) або скористайтеся областю завдань Стилі і форматування (Styles and Formatting) (мал. 6.1).
2. У Word передбачено чотири варіанти вирівнювання рядків по лівому і правому краю абзацу: По лівому краю (Left), По центру (Center), По правому краю (Right) і По ширині (Justified). Вони задаються в списку, що розкривається, Вирівнювання (Alignment) на вкладці Відступи і інтервали (Indents and Spacing) у діалоговому вікні Абзац (Paragraph) (мал. 6.6). Вибране вирівнювання поширюється на весь виділений абзац.
3. Для здобуття інформації про параметри форматування тексту, в тому місці, де знаходиться курсор, виберіть в меню Формат (Format) команду Показати форматування (Reveal Formatting). У правій частині вікна відображуватиметься область завдань Показати форматування (мал. 6.9).
4. Для багатократного копіювання формату виділеного тексту двічі натискуйте кнопку Формат за зразком на панелі інструментів Стандартна (Standard). Потім «закрасіть» кистю-покажчиком при кнопці миші, що натискує, фрагмент тексту, формат якого має бути змінений. Копіювання формату буде припинено після повторного клацання кнопки Формату за зразком.
5. Для створення маркірованого або нумерованого списку встановите курсор на те місце, звідки починатиметься список, виберіть команду Список (Bullet and Numbering) у меню Формат (Format) відкрийте відповідну вкладку, вкажіть якого типа списку ви використовуватимете, і натискуйте ОК.

 
 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008