Налаштування Word для роботи з файлами яругих форматів


Із списку Параметри, що рекомендуються, для (Recommended options for) виберіть формат файлу, з яким ведеться робота. Виберіть Нестандартні (Custom) для завдання власних параметрів. Встановите необхідні прапорці в групі Параметри (Options) .
Зміна параметрів впливає лише на зображення вмісту документа на екрані, поки з ним ведеться робота. Після закінчення роботи з документом всі формати можна залишити такими, якими вони були спочатку.Мал. 11.12 Налаштування параметрів сумісності для файлу

Вправи


1. Задайте одиницю виміру, яка відображуватиметься на горизонтальній і вертикальній лінійках у вікні Word і використовуватиметься за умовчанням при роботі з Word: сантиметри (Centimeters) , міліметри (Millimeters), дюйми (Inches), пункти (Points), списи (Picas) . Для цього виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Параметри (Options) і відкрийте вкладку Загальні (General) (мал. 11.1). Одиницю виміру виберіть в полі Одиниці виміру (Measurement units) .
2. Забезпечте перенесення тексту на новий рядок по кордону вікна, а не оскільки він виглядатиме при друці. З цією метою виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Параметри (Options) відкрийте вкладку Вигляд (View) (мал. 11.2) і встановите прапорець перенесення по кордону вікна (Wrap to Window)
3. Виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) відкрийте вкладку Користувач (User Information) і заповните відповідні поля, вказавши наступні дані про себе: Ім'я і прізвище, (Name), Ініціали (Initials), Поштова адреса (Mailing address/ Когда Word використовуватиме цю інформацію?

Виводи


1. Для налаштування загальних параметрів роботи Word виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Параметри (Options) і відкрийте вкладку Загальні (General) (мал. 11.1).
2. Для налаштування параметрів відображення документа у вікні Microsoft Word виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Параметри (Options) і відкрийте вкладку Вигляд (View) (мал. 11.2).
3. Аби заповнити відомості про користувача, виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) відкрийте вкладку Користувач (User Information) і заповните її поля (мал. 11.3).
4. Для зміни теки, вміст якої відображується при відкритті діалогових вікон Відкриття документа (Open) або Збереження документа (Save As) виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Розташування (File Locations) (мал. 11.4). Виділите елемент, який слід змінити, а потім натискуйте кнопку Змінити (Modify) і задайте нову теку, використовувану за умовчанням.
5. Для завдання параметрів збереження файлу, відкрийте документ, виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Збереження (Save) (мал. 11.5).
6. Аби обмежити доступ до документа, виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Безпека (Security) (рис.1 11.6).
7. Для налаштування параметрів перевірки правопису виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Параметри (Options) і відкрийте вкладку Правопис (Spelling & Grammar) (мал. 11.8).
8. Для налаштування режимів друку виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Друк (Print) .
9. Аби використовувати Word для роботи з документами, створеними за допомогою інших текстових редакторів і що мають інший формат файлів, відкрийте документ, виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) на вкладці Сумісність (Compatibility ) (мал. 11.12) уыполните налаштування.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008