Підтримка розпізнавання мови і голосове управління


У всіх додатках пакету Office 2003 реалізована давня мрія всіх користувачів: підтримка розпізнавання мови, що дозволяє диктувати текст, використовуючи мікрофон. Голосове управління дозволяє відкривати і закривати меню, вибирати команди, не користуючись клавіатурою або мишею.
Останні дві мови включено внаслідок того, що велике число вживаних в них ієрогліфів не дозволяє користувачам цих країн ефективно використовувати клавіатуру.
Можливість перетворення тексту в мову можна використовуватися для прослухування тексту документа, при перевірці вмісту електронних таблиць. Для її реалізації переконаєтеся, що на комп'ютері встановлені засоби розпізнавання мови, і виконаєте налаштування обробника мови. У списку Встановлювані компоненты (Features To Install) у розділі Загальні засоби Office (Office Shared Features) у пункті Альтернативне введення даних (Alternative User Input) вибрано Запускати з мого комп'ютера (Run All From My Computer). Після установки хоча одного із засобів розпізнавання на екрані буде видна Мовна панель (Language Bar). Натискує потрібну кнопку на мовній панелі, можна задати параметри і режим роботи засобу розпізнавання.
У меню Сервіс (Tools) виберіть послідовно команди Мова (Speech) і Розпізнавання мови. На панелі Мову виберіть необхідний режим і починайте диктувати.
При першому запуску підтримки мовного введення майстер тренування пропонує ознайомитися з основними можливостями технології розпізнавання мови. По ходу роботи на панелі мови виводяться довідкові повідомлення або ради. У режимі подачі команд голосом відображується назва останньої розпізнаної команди.
Кнопка Диктування (Dictation) дозволяє використовувати розпізнавання мови для надиктовывания тексту. Під час диктанту вказуються розділові знаки, наприклад лапки (quote) або знак питання (question mark).
У режимі диктування можуть виводитися повідомлення по підвищенню точності розпізнавання мови. Наприклад, повідомлення «Too soft» означає, що користувач говорить дуже тихо для точного розпізнавання вимовних слів комп'ютером.
Голосове управління комп'ютером і можливості диктувати текст не передбачена в російській версії Office 2003.
Аби виробити налаштування в діалоговому вікні Властивості мови (Speech Properties) виберіть команди Програми (Tools), Параметри (Options) у мовній панелі. Комп'ютеризований голос може читати текст. Передбачена можливість вибору чоловічого або жіночого голосу.
Голосове управління комп'ютером і можливості диктувати текст пред'являють жорсткіші вимоги до комп'ютера (див. в цій главі розділ «Вимоги до апаратного забезпечення для установки Office 2003»).

Рукописне введення і його виправлення


Останніми роками все ширше використовуються спеціальні пристрої: кишенькові комп'ютери, електронні блокноти, графічні планшети, що забезпечують введення рукописного тексту за допомогою спеціальних пристроїв: маніпуляторів з ручним пером: або за допомогою миші.
Використовуючи засіб рукописного введення, можна додати в документ особистий підпис, обводити і виділяти важливу інформацію, писати від руки зауваження.

Переклад тексту на інші мови


Область завдань Переклад (Translate) забезпечує доступ до включених до складу Office 2003 словникам, наприклад, англо-французским або англо-испанским. Передбачена можливість перегляду перекладу слів, фраз в словнику і безпосередньо перекладу тексту з використанням області завдань або служб перекладу в Інтернеті. Переклад з використанням російської мови не передбачений.

Вправи


1. Вставте діаграму Excel в документ Word. Забезпечте відображення в документі Word змін даних в діаграмі. Вправу можна виконати таким чином:

  •  виділите діаграму в Excel;
  •  виберіть команду Копіювати (Сміттю) у меню Правка (Edit);
  •  відкрийте документ Word, встановите курсор на місці вставки і виберіть в меню Правка (Edit) команду Спеціальна вставка (Paste Special);
  •  у діалоговому вікні Спеціальна вставка (Paste Special) поставте перемикач в положення Зв'язати (Paste Link) (мал. 28.3);
  •  у списку Як (As) виберіть Діаграма Microsoft Excel (Microsoft Excel Chart Object) і натискуйте кнопку OK;
  •  зміните дані на діаграмі і поглянете, як це відображуватиметься у вікні документа Word.


Виводи


1. Для вставки в документ файлу з іншого застосування у вікнах програм Word, Excel, PowerPoint встановите курсор на місці вставки, виберіть команду Об'єкт (Object) з меню Вставка (Insert) і відкрийте вкладку Створення з файлу (Create from File) (див. мал. 28.4).
2. У вікнах програм Word, Excel, PowerPoint команду Спеціальна вставка (Paste Special) у меню Правка (Edit) зазвичай використовують, аби пов'язати з файлом частину документа. Якщо необхідно зв'язати файл цілком, то краще після установки курсора на місці вставки вибрати в меню Вставка (Insert) команду Файл (File).
3. Якщо в діалоговому вікні Спеціальна вставка (Paste Special) встановити перемикач в положення Вставити (Paste) то зв'язок не створюється (див. мал. 28.7). Вставлені в документ дані, створені в іншому застосуванні, будуть упроваджені.
4. У Office 2003 можна вибрати команду, виголосивши її назву на англійській, японській або спрощеній китайській мові.
5. Засоби розпізнавання рукописного введення дозволяють, використовуючи спеціальний пристрій, перетворити рукописний текст в друкарський і передати його в активне застосування.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008