Призначення PowerPoint


Останніми роками вся велика кількість людей бере участь в презентаціях — виступах з наочною демонстрацією текстового матеріалу, таблиць, графіків, діаграм, малюнків, аудио- і відеокліпів. Презентації знайшли широке, вживання на виставках і конференціях.
Слайди можна роздрукувати на папері і використовувати як роздавальний матеріал для доповіді. У презентаціях можна використовувати прозрачки, що отримуються при друці слайдів на прозорій плівці в чорно-білому або кольоровому режимі.
У кожній презентації зазвичай використовується декілька основних компонентів: слайди, титульні слайди, замітки доповідача, сторінки видачі. Якщо презентація зберігається як веб-сторінка, то можна вивести замітки, що з'являються на екрані з відповідним слайдом. Замітки допомагають аудиторії вникнути в передумови і деталі, про які зазвичай розповідає доповідач в ході звичайної презентації.
Автоматична презентація дозволяє показувати матеріали без ведучого. Відеозображення дозволяє передавати сервер Microsoft NetShow. Для перегляду презентації досить мати оглядач Internet Explorer версії 4.0 і старше.
Можливість зберігати відразу декілька зразків розмітки в одному шаблоні презентації або документі полегшує роботу тих, кому потрібно створювати версії презентацій, що трохи відрізняються, або для корпоративних користувачів, прагнучих об'єднати презентації, отримані з декількох джерел.
Спеціальні конвертери дозволяють відкривати в PowerPoint презентації, створені в додатках Harvard Graphics і Lotus Freelance. При відкритті таких презентацій зберігаються більшість їх вихідного вмісту і форматування.

Запуск PowerPoint


Інші варіанти запуску програми розглянуті в главі 1 в розділі «Різні способи запуску додатків Microsoft Office».
Аби закінчити роботу з програмою, виберіть в меню Файл (File) команду Вихід (Exit). Декілька варіантів закриття вікна програми розглянуто в главі 1 в розділі «Закриття документа і вихід з програми Microsoft Office».

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008