Введення тексту презентації і імпорт його з іншого застосування


У звичайному режимі перегляду слайдів текст можна ввести в області структури або в області слайду (див. мал. 22.1). Область структури дозволяє працювати над вмістом всієї презентації в одному вікні, що дозволяє зосередитися над планом і вмісті презентації.
В області слайду можна працювати лише з одним слайдом. Текст можна ввести лише в рамку, текстовий блок або автофігуру, але не на фон слайду. Клацніть текст заголовка. Довкола тексту відображуватиметься рамка виділення, що утворюється похилими штриховими лініями. Рамки вказують місце для розміщення таких об'єктів, як заголовок слайду, текст, діаграми, таблиці, організаційні діаграми, картинки. Введіть необхідний текст в прототип. Текст, що одночасно вводиться, відображуватиметься в області структури (Outline/ Для додавання рядка помістите покажчик миші в кінці останнього рядка і натискуйте клавішу Enter. Закінчивши введення тексту, клацніть за межами рамки.
Об'єкти, які перетягуються в рамці, приймають її розмір і пропорції. Аби запобігти цьому масштабуванню, під час перетягання утримуйте такою, що натискує клавішу Alt. Кнопки Збільшити розмір шрифту (Increase Font Size) і Зменшити розмір шрифту (Decrease Font Size) на панелі інструментів Форматування дозволяють змінити розмір шрифту. Аби змінити форматування тексту, виберіть текст в рамці і внесіть необхідні зміни. Наприклад, якщо змінити колір тексту в рамці на синій, колір тексту на наявних і нових слайдах буде автоматично змінений на синій.
Використовуючи програму NetMeeting, над презентацією можуть колективно працювати декілька користувачів мережі. При цьому кожен учасник може редагувати її на свій розсуд.

Ввід заголовка слайду і тексту в звичайному режимі в області структури


Для введення заголовка слайду на вкладці структури праворуч від значка виділите заголовок і введіть новий текст. Аби замінити текст виділите зразок тексту покажчиком миші і введіть новий. Текст, що вводиться, після досягнення кінця рядка автоматично переноситься на нову.
В області структури текст заголовка слайду виділений напівжирним шрифтом. Його можна зробити пунктом маркірованого списку. Останній текст слайду відображується під заголовком у вигляді маркірованого списку.
Створення презентації полегшує панель інструментів Структура (Outlining). Для переміщення на один рівень вгору або вниз і зміни відступів маркерів натискуйте кнопки Підвищити рівень (Promote) і Знизити рівень (Demote). Ці кнопки дублюють клавіші Alt+Shift+стрелка управління курсором управо або вліво. Кнопка Розвернути (Expand) дозволяє вивести весь текст повністю або лише заголовки слайдів.

Імпорт тексту з інших застосувань


Можна імпортувати текст, що має формат структури з інших застосувань. Найлегше для цієї мети використовувати структурований текст, створений в Word. Абзаци, яким в документі Word привласнений стиль Заголовок 1 стають заголовками слайдів, заголовки другого рівня перетворяться у верхній рівень маркірованих списків і так далі Для створення слайду в презентації в режимі структури в меню Вставка (Insert) виберіть команду Слайди із структури (Slides from Outline). Аби створити презентацію з документа Word, при роботі з цим застосуванням виберіть в меню Файл (File) команди Відправити (Send To), Microsoft PowerPoint.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008