Переміщення і копіювання фрагментів документа


При редагуванні документа може виникнути необхідність перемістити або скопіювати фрагменти документа з одного місця в інше. Копіювання відрізняється від переміщення тим, що фрагмент залишається без зміни там, де він розташовувався і повторюється у іншому місці. Після виділення одного або декількох фрагментів їх копіювання або переміщення можна виконати наступними способами:
1) за допомогою команд меню Правка (Edit) ;
2) за допомогою команд контекстного меню;
3) за допомогою кнопок на панелі інструментів Стандартна;
4) використовуючи ліву кнопку миші;
5) використовуючи праву кнопку миші;
6) з клавіатури;
7) за допомогою буфера обміну.
Нижче розглянуто переміщення або копіювання одного фрагмента, проте, якщо виділено декілька фрагментів, то виконувана операція вироблятиметься зі всіма виділеними фрагментами.

Використання команд меню Правка


Для перемещения/копирования одного або декількох фрагментів документа помістите їх в буфер обміну.Мал. 4.6 Команд контекстного меню після виділення об'єкту

Використання кнопок панелі інструментів Стандартна


Кількість дій при копіюванні або переміщенні виділеного фрагмента документа зменшується, якщо замість вибору команд меню натискувати дублюючі їх кнопки Вирізувати (Cut) ; Копіювати (Сміттю) і Вставити (Paste) на панелі інструментів Стандартна ().

Переміщення і копіювання виділеного фрагмента мишею


Виділений фрагмент можна перетягувати мишею (метод «Drag and drop (Перетягни і відпусти)»). Покажчик підведіть до виділеного фрагмента і, коли він набере вигляду стрілки, направленої під кутом вгору вліво 1^, натискуйте ліву кнопку миші. Потім перемістите фрагмент на місце вставки, не відпускаючи кнопки миші. Для зняття виділення клацніть мишею поза переміщуваним фрагментом.
Копіювання виділеного фрагмента за допомогою миші виконують так само, як і переміщення. Відмінність полягає в тому, що переміщення фрагмента виконують при клавіші Ctrl, що натискує. При цьому поряд з покажчиком внизу видно знак «+».

Переміщення або копіювання фрагмента документа з використанням правої кнопки миші


Один з найшвидших способів переміщення або копіювання фрагмента документа — виконання цих операцій з використанням правої кнопки миші. Для переміщення або копіювання фрагмента тексту в межах екрану необхідно виконати наступні дії:

 •  виділити необхідний фрагмент тексту або малюнок;
 •  натискувати клавішу Ctrl, якщо необхідно перемістити фрагмент, або клавіші Ctrl+Shift, якщо необхідно скопіювати фрагмент;
 •  встановити покажчик на місце вставки і натискувати праву кнопку миші. Для переміщення або копіювання фрагмента тексту на великі відстані необхідно:
 •  виділити необхідний фрагмент тексту або малюнок;
 •  використовуючи смугу прокрутки, переміститися так, щоб була видна крапка, вставки;
 •  натискувати клавішу Ctrl, якщо необхідно перемістити фрагмент, або клавіші Ctrl+Shift, якщо необхідно скопіювати фрагмент;
 •  встановити покажчик на місце вставки і натискувати праву кнопку миші.


Перемещеніє/копірованіє фрагмента документа за допомогою клавіатури
Для переміщення фрагмента документа (тексту і графіки) за допомогою клавіатури:

 •  виділите фрагмент документа;
 •  натискуйте клавішу F2;
 •  перемістите курсор на місце вставки клавішами управління ^курсором;
 •  натискуйте клавішу Enter.


Для копіювання виділеного фрагмента, виконаєте ту ж послідовність дій, але натискуйте клавіші Shift+F2, а не F2. Для переміщення і копіювання фрагмента тексту можна використовувати поєднання клавіш, приведені нижче в таблиці.

Таблиця 4.2. Поєднання клавіш, використовувані при переміщенні і копіюванні фрагмента тексту


Команда меню

Дублюючі клавіші

Вирізувати

Ctrl+X або Shift+Del

Вставити

Ctrl+V або Shift+Insert

Копіювати

Ctrl+C або Ctrl+Insert


Для вставки тексту з буфера обміну замість клавіш Ctrl+V можна використовувати клавішу Insert якщо вибрати команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) відкрити вкладку Правка (Edit) і встановити прапорець використовувати клавішу Ins для вставки (Use the Ins key for paste) (мал. 4.8).
Аби скопіювати в буфер обміну образ активного вікна разом з рядком заголовка, натискуйте одночасно клавіші Alt+Print Screen. Аби скопіювати в буфер обміну цілком екран, натискуйте клавішу Print Screen.

Параметри вставки


Після вставки вибраного фрагмента тексту під ним відображується  смарт-тег (Smart Tag). Наведіть покажчик миші на смарт-тег і ви побачите кнопку Параметри вставки (Paste Options) . Натискуйте цю кнопку, і з'явиться список команд, що дозволяє вибрати спосіб вставки даних в документ(мал. 4.7).Мал. 4.7 Список команд, що дозволяє вибрати спосіб вставки даних в документ

Які елементи списку доступні, залежить від типа вибраного фрагмента, вихідної програми, з якої походить вставка, а також формату тексту, в який вироблена вставка.
Показане на малюнку меню пропонує чотири варіанти форматування. Якщо немає необхідності використовувати команди меню, то почніть вводити текст, і воно зникне. Якщо виділити декілька фрагментів, то виконувана операція вироблятиметься зі всіма виділеними фрагментами.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008