Вставка приміток


Word дозволяє вставляти в документ примітки, не змінюючи тексту документа. Введення, перегляд і редагування тексту приміток виробляється в області приміток, яка може бути розташована внизу вікна або на полях документа (мал. 4.18).Мал. 4.18 Примітка, вставлена в документ

Введіть текст примітки в області приміток (мал. 4.18). При роботі з документом область приміток можна залишити відкритою або закрити для збільшення області тексту. Для запису звукових приміток комп'ютер повинен мати звукову плату і мікрофон.

Вправи


1. Запустите текстовий процесор Word. Для цього натискуйте кнопку Пуск (Start) і виберіть в головному меню команду Програми (Programs) Microsoft Word.

  •  Введіть текст першого розділу даної глави «Виправлення помилок при введенні тексту». .
  •  Виділите першу пропозицію і введіть який-небудь текст. Звернете увагу, що новий текст замінить виділений.
  •  Виділите другу пропозицію і видалите його, натискує одну з клавіш Delete (Del), Backspace або Пропуск. Визначите, чим відрізнятиметься результат при використанні цих клавіш.
  •  Виділите третю пропозицію і перемістите його на інше місце одним з наступних способів:


1) за допомогою команд меню або кнопок панелі інструментів Стандартна;
2) використовуючи праву кнопку миші;
3) за допомогою клавіші F2.

Який з трьох способів ви вважаєте оптимальними?
2. Відкрийте документ і виконаєте автоматизований пошук якого-небудь слова, що міститься в тексті. Для виконання вправи виберіть в меню Правка (Edit) команду Знайти (Search) або натискуйте кнопку на панелі інструментів Стандартна (Standard) . Команду дублюють клавіші Ctrl+A (Ctrl+F). У діалоговому вікні Знайти і замінити (Find and Replace) відкрийте вкладку Знайти (Find) у текстове поле Знайти (Find what) введіть зразок, по якому вироблятиметься пошук.
3. Знайдіть синонім якого-небудь слова, що міститься в тексті открыто-' го документа, вибравши команду Мова (Language) , Тезаурус (Thesaurus) у меню Сервіс (Tools) .

Виводи


1. Якщо при роботі з документом ви зробили помилку і хочете відмінити останні операції, то виберіть команду Відмінити (Undo) у меню Правка (Edit) .
2., Для повернення скасованих дій виберіть команду Повернути (Redo) у меню Правка (Edit) .
3. Для виконання більшості операцій по обробці тексту, редаговані фрагменти слід заздалегідь виділити (маркірувати). За умовчанням виділений фрагмент (мал. 4.3) відображується в негативному кольорі («білими буквами по чорному фону»).
4. Для переміщення виділених фрагментів документа виберіть спочатку в меню Правка (Edit) команду Вирізувати (Cut) потім Вставити (Paste) . Якщо виділений фрагмент треба копіювати, то як першу команду вибирають Копіювати (Сміттю) з того ж меню.
5. Аби знайти групу символів, яке-небудь слово, фрагмент тексту, певні параметри форматування і так далі, встановите курсор на те місце, з якого почнете пошук і виберіть в меню Правка (Edit) команду Знайти (Find) .
6. Для пошуку синонімів і зв'язаних слів виділите слово або поставте в нім курсор і скористайтеся командою Мова (Language), Тезаурус (Thesaurus) у меню Сервіс (Tools) .
7. Аби включити режим запису виправлень, виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Виправлення (Track Changes) або натискуйте клавіші Ctrl+Shift+E (Ctrl+Shift+T).
8. Аби вставити примітку, встановите курсор на місці вставки або виділите фрагмент, з яким потрібно зв'язати примітку, і натискуйте кнопку Додати примітку на панелі інструментів Рецензування .

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008