Форматування напису


Шість вкладок діалогового вікна дозволяють задати параметри напису: колір і товщину ліній, колір фону (вкладка Кольори і лінії — Colors and Lines), розміри і масштаб напису (вкладка Розмір — Size), положення на сторінці (вкладка Положення — Position), обтікання тексту (вкладка Обтікання — Wrapping), внутрішні поля (вкладка Напис — Text Box). Відзначимо, що команда Напис з'являється в меню лише після виділення напису або розміщення в ній покажчика миші. На вкладці Розмір (Size) задають вихідні розміри об'єкту.

Перетворення иадписи в рамку


Для перетворення напису на рамку виконаєте наступні дії:

  •  Виділите напис в режимі розмітки.
  •  Виберіть команду Напис (Text Box) у меню Формат (Format) а потім відкрийте вкладку Напис (Text Box).
  •  Натискуйте кнопку Перетворити в рамку (Convert to Frame). З'явиться попередження, що при перетворенні в рамку деякі елементи форматування можуть бути втрачені.
  •  Натискуйте кнопку ОК.


Після цього з'являється можливість використання команди Рамка (Frame) з меню Формат (Format) для зміни положення і розмірів тексту, а також для розташування тексту довкола вмісту рамки.

Переміщення надписи


Аби перемістити напис, встановите покажчик на її кордоні. Він набере вигляду стрілки, вказуючої в чотирьох напрямах «+». Натискуйте кнопку миші і перемістите напис.

Виводи


1. Аби створити порожню таблицю, виберіть команду Додати (Insert), Таблицю (Table) у меню Таблиця (Table). У вікні Вставка таблиці (Insert Table) у відповідних полях задайте число стовпців і рядків (мал. 7.1).
2. Аби вибрати формат для наочнішого оформлення таблиці, встановите курсор в таблиці і виберіть команду Автоформат (AutoFormat) в меню Таблиця (Table) або натискуйте кнопку Автоформат (AutoFormat) у вікні Вставка таблиці (Insert Table) (мал. 7.1). Виділите у вікні Автоформат таблиці (Table AutoFormat) вподобаний вам елемент списку Формати (Formats) і натискуйте кнопку ОК (мал. 7.8).
3. Для проведення в таблиці розрахунків по формулі, встановите курсор у вічку, в яке буде поміщений результат обчислень, і виберіть команду Формула (Formula) у меню Таблиця (Table).
4. Аби створити порожню рамку для напису, виберіть команду Напис (Text Box) з меню Вставка (Insert) встановите курсор на те місце, де розташовуватиметься один з кутів невидимої надалі рамки напису, натискуйте кнопку миші і розтягніть прямокутник, що утворюється.
5. Для форматування напису використовуйте в меню Формат (Format) команду Напис (Text Box).

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008