замков 063 56-57-915 одесса служба вскрытие
 

Створення архіву


При регулярній роботі з Outlook теки швидко збільшуються в розмірі і займають надто багато місця на диску.
Ім'я файлу і дорога для архівного файлу вказується в полі Файл архіву (Archive file). (Архів зберігається у файлах типа *.pst). Дата, по яку потрібно архівувати дані, вводиться в поле Архівувати елементи, створені до (Archive items older than) або натискують кнопку із стрілкою вниз і виділяють дату.Мал. 21.22 Вікно, використовуване для збереження старих даних в архіві

 Аби задати періодичність архівації, виберіть команду Параметри (Options) з меню Сервіс (Tools) відкрийте вкладку Додатково (Other) і натискуйте кнопку Автоархівація (AutoArchive). Прапорець видаляти прострочені елементи (лише пошта) (Delete expired items (e-mail folder only)) забезпечить видалення повідомлень електронної пошти з минулим терміном дії (мал. 21.23).Мал. 21.23 Налаштування параметрів архівації даних з Outlook

Імпорт і експорт файлів різних форматів


У Outlook підтримується можливість копіювання даних з іншої програми, адресної книги, таблиці або бази даних списки контактних осіб для подальшого їх використання. Наприклад, можуть бути перенесені в Outlook наявні відомості, такі як імена і адреси, з наступних програм: Eudora, Lotus Organizer, Netscape Messenger, Microsoft Mail.
Копіювання і переміщення інформації з інших застосувань в Outlook можна виконувати, використовуючи метод спеціального перетягання (drag and drop).

Вправи


1. Запустите Outlook 2003. Зміните вигляд вікна, вибравши в меню Вигляд, команди Упорядкувати по, Поточна вистава ...
2. Поглянете, як виглядає вікно Outlook після відображення області переходів і без неї. (Для відображення цієї області виберіть команду Область переходів в меню Вигляд).
3. Відкрийте теку Календар (Calendar) і заплануйте декілька зустрічей на найближчі дні. Заплануйте зустріч, що регулярно повторюється.
4. Виберіть в меню Перейти команду Завдання. Заплануйте декілька завдань і відсортуйте намічені завдання за призначенням.
5. Подзвоните по телефону вашому знайомому за допомогою програми Outlook. Виділите його дані в списку контактів у вікні Контакти (Contacts) виберіть в меню Дії команду Подзвонити контакту і його телефон.

Виводи


1. Спосіб відображення даних в Outlook залежить від вистави. Для його зміни можна в меню Вигляд скористатися наступними командами: Упорядкувати по, Поточна вистава. У Outlook є набір стандартних вистав, можуть створюватися призначені для користувача вистави.
2. Для завдання послідовності дій Outlook для вхідних повідомлень виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Правила і сповіщення і в діалоговому вікні, що відкрилося, натискуйте кнопку Нове...(мал. 21.2).
3. Швидко проглянути всі події, намічені на поточний день: призначені зустрічі, заплановані завдання і тому подібне, дозволяє календар.
4. Детальні дані про зустріч: тема заходу, місце, тривалість і тому подібне можна внести до форми, яка відображується на екрані після клацання дати на календарі і вибору команди Нова зустріч (New Appointment) у меню Дії (Actions).
5. Ви можете подзвонити по телефону людині, відомості про яке зберігаються в теці Контакти. Натискуйте кнопку, розташовану уздовж правої сторони вікна теки, з першою буквою абонента і відкрийте потрібну картку. Потім виберіть в меню Дії (Actions) команду Подзвонити контакту. У вікні Новий дзвінок (New Call) натискуйте кнопку Подзвонити (Start Call) (мал. 21.14).
6. Команда Архівувати (Archive) у меню Файл (File) відкриває діалогове вікно (мал. 21.22), яке використовується для завдання параметрів архівації.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008