Примітка


У будь-яке вічко робочої книги можна вставити примітку, що містить додаткову інформацію. Виділите вічко і виберіть команду Примітка (Comment) у меню Вставка (Insert). На екрані поряд з вічком з'явиться
рамка з ім'ям автора примітки. У рамку вводиться текст примітки, що відноситься до цього вічка. Автор примітки вказується на вкладці Загальні (General) у діалоговому вікні Параметри (Options) що відображується на екрані після вибору однойменної команди в меню Сервіс (Tools). Розмір рамки визначає не об'єм інформації, представленої в примітці, а лише яка частина примітки відображуватиме на екрані. При затримці покажчика миші у вічку, що містить значок примітки (червоний трикутник в правому верхньому кутку вічка), автоматично буде виведено спливаюче вікно з текстом примітки.,
Якщо на вкладці Вигляд (View) діалогового вікна Параметри (Options) у групі Примітки (Comments) перемикач встановлений в положення лише індикатор (Comment indicator only) то вічка, що містять Примітки, позначаються у верхньому правому кутку індикатором, що має вигляд червоного трикутника. Якщо перемикач знаходиться в положенні примітка і індикатор (Comment & indicator) то видно як індикатор, так і частина примітки, обмежена рамкою (мал. 14.17).



Мал. 14.17 Відображення індикатора і тексту коментаря вічка

Примітки, зроблені різними користувачами для одного вічка, виводитимуться в одному вікні приміток і позначатимуться іменами відповідних користувачів. Ця можливість може бути використана разом з портфелем Windows. Користувач може працювати з копією загальної книги, від'єднавшись від локальної мережі, потім помістити її в портфель і об'єднати з іншими копіями при відновленні підключення до мережі.

Вправи


1. Введіть у вічка С5:е5 числа 5, 7, 9 і скопіюйте їх за допомогою миші у вічка Аз:сз. До початку переміщення діапазону покажчик повинен набрати вигляду стрілки, направленої під кутом вгору. При переміщенні діапазону вічок утримуйте клавіші Ctrl, що натискує.
2. Заповните по два вічка на першому, другому і третьому листах робочої книги. Використовуйте для переміщення між листами книги ярлички.
3. Скопіюйте фрагмент тексту з текстового документа, і розмістите його в елементі електронної таблиці. Прочитайте текст.
4. У вічко С5 введіть слово Січень. Відображуватимете назви наступних місяців в сусідніх вічках. Перетягнете маркер заповнення на сусідні вічка D5:K5. У вічках відображуватимуться назви місяців.

Виводи


1. Аби задати формат числових даних, що вводяться у вічко, виберіть команду Вічка (Cells) у меню Формат (Format) і відкрийте вкладку Число (Number).
2. Прямокутний діапазон суміжних вічок визначається адресами лівою верхньою і правою нижней вічок, між якими як роздільник ставлять двокрапку (Аз:с4). Адреси вічок можна набирати як у верхньому, так і в нижньому регістрі.
3. Аби зробити копії даних для повторення їх в інших місцях, виділите дані і виберіть в меню Правка (Edit) команду Копіювати (Сміттю). Якщо дані слід перемістити, то в меню Правка (Edit) виберіть команду Вирізувати (Cut).
4. Для копіювання вмісту вічок в суміжні вічка зручно використовувати маркер заповнення — невеликий чорний квадрат в кутку активного вічка або виділеного діапазону. Попавши на маркер заповнення, покажчик набирає вигляду чорного хреста.
5. Засоби Автозаповнення дозволяють автоматично продовжити ряд вічок, значення якого змінюються по певному закону, наприклад, список назв місяців, днів тижня, і тому подібне в поруч розташованих вічках.
6. Під спеціальною (вибірковою) вставкою мають на увазі вставку не всього вмісту вічка, а лише формули, значення, коментарі і так далі В цьому випадку для вставки вмісту вічок з буфера обміну виберіть команду Спеціальна вставка (Paste Special) у меню Правка (Edit) і в діалоговому вікні, що з'явилося, в группе- Операція (Operation) встановите перемикач в необхідне положення (мал. 14.12).
7. Аби вставити примітку, що містить додаткову інформацію, в будь-яке вічко робочої книги, виділите вічко і виберіть команду Примітка (Comment) у меню Вставка (Insert).

 

Друзі сайту:

Все подробности финансовые новости у нас.
Все подробности финансовые новости у нас.
3
f2041b52

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::


29.03.2024 - Sitemap.xml
 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008