Введення тексту


Курсор введення і покажчик миші


Курсор введення має вигляд мерехтливої вертикальної лінії. Він вказує, куди вводитиметься з клавіатури символ, вставлятися малюнок або інший об'єкт. Окрім курсора введення у вікні видно покажчик миші, що має вигляд латинської букви I. Його місце розташування міняється при переміщенні миші.
Можна задати положення точки введення (insertion point) на порожньому аркуші, перемістивши мишу так, щоб покажчик знаходився в потрібній точці екрану, і двічі клацнути мишею. Можливість введення тексту з будь-якого місця сторінки після подвійного клацання мишею по цьому місцю полегшує створення титульних листів і інших документів, які мають відступи.
Вільне введення передбачене в режимах Розмітка сторінки (Print Layout) і Веб-сервер-документ (Web Layout). Можливість введення тексту з будь-якого місця сторінки після подвійного клацання мишею по цьому місцю полегшує створення титульних листів і інших документів, які мають відступи.
Не передбачена можливість введення тексту в документі, що розбитому на декілька колонок або відформатував як нумерований або маркірований список. Для реалізації вільного введення виберіть в меню Сервіс (Tools) команду Параметри (Options) відкрийте вкладку Правка (Edit) і встановите прапорець Вирішити вільне введення (Enable Click and Type).

Розбиття тексту на абзаци


Аби розбити один абзац два, поставте курсор на необхідне місце і натискуйте клавішу Enter для створення абзацу. Натискуйте клавішу Backspaceякщо ви передумали і вирішили відмовитися від створення абзацу. Для з'єднання двох абзаців можна поставити курсор в кінець рядка першого абзацу і натискувати клавішу Delete.

Режими вставки і заміни


Word дозволяє працювати з документом в одному з двох режимів: вставки або заміни. За умовчанням додаток працює в режимі вставки. У цьому режимі символ, введений в позицію курсора, зрушує управо весь рядок, розташований правіше за курсор, В режимі заміни символ, що вводиться, вставляється в текст в позицію курсора і замінює існуючий символ. Новий текст вводиться як би поверх старого.
У режим вставки/замены можна перейти наступними способами:

  •  двічі клацнути в рядку стану індикатор з буквами ЗАМ (OVR);
  •  натискувати на клавішу Insert якщо на вкладці Правка (Edit) діалогового вікна, що відображується після вибору команди Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) не встановлений прапорець використовувати клавішу Ins для вставки (Use the INS key for paste) (мал. 4.8). Клавіша Insert працює як перемикач, і повторне натиснення на клавішу повертає редактор в режим вставки.


Приклад. Виправіть помилку в слові «здвоєний», якщо воно буде написано з однією буквою «н» замість двох спочатку в режимі вставки, потім заміни. Поставте курсор після букви «н» і надрукуйте ще одну букву «н». У режимі вставки вийде слово «здвоєний», в режимі заміни — «сдвоеннй», буква «н» замінить «ы».

Недруковані символи


Для відображення недрукованих символів на екрані натискуйте кнопку Недруковані символи (Show/Hide) на панелі інструментів Стандартна.
У проміжках між словами ви побачите крапки. Типова помилка початкуючих користувачів полягає в тому, що вони натискують пропуск замість одного разу декілька, що збільшує відстань між словами. Повторне використання клавіші пропуск наочно видно, якщо у вікні відображуються недруковані символи.
Відображення недрукованих символів: кінця абзацу, табуляції, пропусків і тому подібне регулюють установкою прапорців на вкладці Вигляд (View) у вікні команди Параметри (Options) з меню Сервіс (Tools) (див. главу 11, розділ «Параметри налаштування відображення документа у вікні»).

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008