Надбудова Excel


У Excel передбачені надбудови, які дозволяють розширити можливості програми, доповнити її новими командами і функціями. Деякі' надбудови можуть використовуватися лише в Excel. Інші програми надбудов для Excel або Microsoft Office відомі як надбудови моделі компонентних об'єктів (Сом-надбудови). Для установки програми надбудови і її завантаження в Excel необхідно використовувати команду Надбудови (Add-Ins) з меню Сервіс (Tools) і в діалоговому вікні команди встановити прапорці поряд із знов встановлюваними компонентами (мал. 13.9).Мал. 13.9 Діалогове вікно, використовуване для установки/удаления надбудов

Як приклад приведемо дві програми надбудов:

  •  Майстер підстановок (Lookup Wizard) — автоматизує створення формули для пошуку даних в таблиці по назві стовпця і рядка.
  •  Пакет аналізу даних (Analysis ToolPak-VBA) — доповнює Excel фінансовими, статистичними і інженерними функціями. Вибір конкретного методу аналізу виконується в діалоговому вікні Аналіз даних (Data Analysis) яке відображується після вибору команди Аналіз даних (Data Analysis) у меню Сервіс (Tools).


Перегляд і збереження файлів інших програм у форматі книг Microsoft Excel


Якщо дані, які необхідно завантажити в Microsoft Excel, містяться в текстовому файлі з роздільниками у вигляді символів табуляції, крапок з комою або іншими символами, можна просто відкрити файл. Microsoft Excel інтерпретує текст відповідно до вказівок користувача і розділяє дані на стовпці і рядки Аркуша. Передбачена можливість копіювання розділених текстових даних з текстового або іншого документа в книгу і їх розбиття на стовпці.

Вправи


1. Виділите на аркуші вічко і визначите її адресу.
2. Додайте один або декілька листів у відкриту книгу, вибравши команду Аркуш у меню Вставка (Insert). Нагадаємо, аби додати декілька листів, натискуйте клавішу Shift і виділите стільки ярличків, скільки ви хочете додати листів, потім виберіть команду Аркуш (Worksheet) у меню Вставка (Insert).
3. Зміните порядок дотримання листів в книзі. Для виконання вправи клацніть ярличок аркуша правою кнопкою і виберіть в контекстному меню команду Переместіть/ськопіровать (Move or Copy).
4. Розділите аркуш спочатку на дві (мал. 13.5), потім на чотири області. Аби розділити вікно на чотири частини виберіть команду Розділити (Split) у меню Вікно (Window).

Виводи


1. Excel 2003 — програма, що дозволяє виконувати обчислення, аналізувати дані і працювати із списками в таблицях і на веб-сторінках. Вона використовується для роботи з електронними прямокутними таблицями.
2. Одне з головних достоїнств електронних таблиць — автоматичний перерахунок даних по раніше заданих формулах і оновлення діаграм під час вступу новій інформації.
3. Кожне вічко Excel має свою унікальну адресу, яка визначається ім'ям стовпця і номером рядка, на пересіченні яких вона знаходиться.
4. Для розділення аркуша по горизонталі або по вертикалі на дві області перетягнете вішку (маркер) розділення на місце, по якому слід розділити вікно.
5. Упорядкувати розташування декількох відкритих вікон дозволяє команда Розташувати (Arrange) у меню Вікно (Window).
6. Для створення документа зручно використовувати область завдань Створення книги (New Workbook) (мал. 13.8)яка відображується після вибору команди Створити (New) у меню Файл (File). Заслання в області завдань дозволяють використовувати для створення книги чисту книгу, шаблони, встановлені на комп'ютері, шаблони на веб-вузлах.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008