Сторінки доступу до даних


Бажано використовувати Microsoft Internet Explorer версії 5.5 і старше, оскільки раніші версії не дозволяють вибирати і працювати з декількома елементами управління або не відображують деякі властивості і панелі інструментів.
Сторінки доступу до даних можуть містити не лише статичну інформацію, що відформатувала, але і мати вигляд динамічних сторінок, що дозволяє користувачам створювати запити до бази даних, витягувати або змінювати необхідні дані. Вони створюються на базі таблиць, запитів, форм, звітів і можуть включати дані з інших джерел, наприклад, Microsoft Excel.
Сторінка доступу до даних записується як файли Dynamic HTML (DHTML) в окремий файл, який має розширенням .htm, а не .mdb, як останні об'єкти, і зберігається за межами Access. У вікно бази даних автоматично додається ярлик до файлу.
Сторінки доступу до даних вперше були введені в Access 2000. У подальших версіях Access вони придбали ряд нових функцій. Зараз форму або звіт можна зберегти у вигляді сторінки доступу до даних і отримати веб-сторінку. Їх можна опублікувати в Інтернеті, але для цього в конфігурацію системи повинен входити сервіс Remote Data Services.
Сторінку доступу до даних можна відкрити в режимі перегляду і режимі конструктора.
На мал. 26.15 показаний зовнішній вигляд сторінки доступу до даних Огляд замовлень. Сторінки доступу до даних цього типа часто використовуються для об'єднання і угрупування відомостей, що зберігаються в базі даних, а також для публікації зведень даних. Завдяки наявності підключення до бази даних, сторінки відображують поточні дані.Мал. 26.15 Сторінка доступу до даних

У нижній частині вікна, в якому можна переглядати дані і працювати з ними, можуть емулюватися кнопки переходу (Record Navigation): Перша (First), Попередня (Previous), Наступна (Next), Остання (Last). Кнопки переходу є елементом управління ACTIVEX, який забезпечує зв'язок таблиць і запитів з DHTML-страницей. Сторінка доступна лише для читання, редагувати дані на ній неможливо і кнопка Додати новий запис (Add New Record) не відображується.
Після натиснення украй правої кнопки Довідка (Help) на екрані відображуються Довідкові дані про особливості доступу до даних (Get Help on Specific Areas in Data Access Pages) . Сторінка інтерактивна і містить кнопки панелі інструментів, що дозволяють сортувати і фільтрувати дані.
Клацніть елемент розгортання груп записів, і у вікні будуть видні заголовки груп, що містять по 3 записи. На елементі відображується знак «плюс» (+) або «мінус» (—). Елемент управління на сторінці доступу до даних пов'язаний з кодом HTML, який зберігається в полі таблиці. Можна запустити код HTML для виконання конкретних дій, наприклад для зміни кольору тексту.
Поширювати інформацію по Інтернет і интранет мережам дозволяють публікації. Сторінки можуть поширюватися в електронному вигляді за допомогою електронної пошти. Одержувачі бачитимуть поточні дані при кожному відкритті повідомлення.
Для перегляду сторінки доступу до даних у вікні оглядача Internet Explorer виконаєте наступні дії:

  •  Запустите оглядач в автономному режимі. Якщо на екрані відображуватиметься вікно Установка зв'язку (Dial-up Connection) то натискуйте кнопку Автономно (Work Offline).
  •  Виберіть в меню Файл (File) команду Відкрити (Open) і у вікні відкриття файлу натискуйте кнопку Огляд (Browse) .
  •  Відкрийте теку Office 10\Samples і двічі клацніть значок Огляд товарів (Review Products ).htm. Розширення файлу відображуватиметься у вікні, якщо у вікні Мій комп'ютер (My Computer) вибрана команда Властивості теки (Folder Options) і в діалоговому вікні на вкладці Вигляд (View) знятий прапорець Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів (Hide file extensions for known file types).
  •  У вікні Відкрити (Open) натискуйте кнопку ОК .


World Wide Web Consortium (W3C) запропоновані стандарти XML (extensible Markup Language) і CSS (Cascading Style Sheets). За бажання ви можете проглянути XML-код елементу управління, вибравши у вікні бази даних в меню Вигляд (View) команду Джерело HTML (Source). XML-код елементу управління генерується автоматично в режимі конструктора сторінок (Page Design). CSS використовуються при визначенні положення кожного об'єкту на сторінці. Позиція визначається від лівого верхнього кута області, в якій видно об'єкт.

Свідомість сторінки доступу до коштовних за допомогою майстра


Спосіб створення сторінки залежить від її призначення. Розробку сторінок за даними, які зберігаються в зв'язаних таблицях полегшує використання майстра. У вікні бази даних на вертикально розташованій панелі Об'єкти (Objects) виділите значок Сторінки (Pages) і двічі клацніть значок Створення сторінки доступу до даних за допомогою майстра (Create access page by using wizard). Розробка сторінок доступу до даних аналогічна розробці форм і звітів: використовується панель елементів, елементи управління і так далі В той же час, розробка сторінок доступу до даних має ряд відмінностей, розглянутих нижче.
У вікні Майстер сторінок (Page wizard) у списку, що розкривається Табліци/запроси (Tables/Queries) виберіть по черзі таблиці і запити, поля яких будуть використані в сторінках (мал. 26.16). Двічі клацніть необхідні поля в списку Доступні поля (Available Fields) для переміщення їх в списокВибрані поля (Selected Fields).Мал. 26.16 Додавання полів в сторінку доступу даних

У наступних вікнах, якщо необхідно додайте рівні угрупування, задайте необхідний порядок сортування, введіть назву сторінки (мал. 26.17). Якщо у вас при установці Office передбачена можливість використання тим (Themes), то встановите прапорець Застосувати тему до сторінки (Do you want to apply theme to your page) і виберете тему в наступному діалоговому вікні. Тема визначає набори CSS з певними зображеннями на задньому плані і шрифтами.Мал. 26.17 Введення назви сторінки доступу до даних

Натискуйте кнопкуВигляд (View) для емуляції відображення сторінки доступу до даних в оглядачі. Збережете сторінку у файлі. При збереженні сторінки доступу до даних в режимі конструктора всі допоміжні файли, наприклад маркери, фонові текстури і малюнки, за умовчанням зберігаються в окремій теці.

Файли з розширенням .asp


Останніми роками в Інтернеті для відображення табличних даних все ширше використовуються файли з розширенням .asp. ASP переводиться як активні сторінки сервера. Технологія ASP належить Microsoft. Файли з розширенням .asp відкриваються в Internet Explorer. Вони мають атрибут Лише читання (Read Only) і можуть містити сценарій, створений в VBScript або Jscript. При здобутті веб-сторінки у форматі ASP в результаті експорту, імена всіх тек і файлів слід вказувати латинськими буквами, оскільки веб-сервер-сервер підтримує лише латинські імена сторінок, що генеруються.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008