Особливості друку


Діалогове вікно Друк (Print) у Access аналогічно однойменну окну в Word, детально розглянутому нами в главі 12. Його особливість полягає в тому, що кожен об'єкт: таблицю, форму, звіт слід друкувати окремо. Натискуйте кнопки Властивості (Properties) у діалоговому вікні Друк і Додатково (Layout for Print) у вікні властивостей принтера. Вибір значення Та для параметра Оптимізація друку (Fast Laser Printing) дозволяє замінити символи підкреслення і вертикальних ліній в тексті на реальні лінії, що прискорює друк на лазерних принтерах.

Вправи


1. Відкрийте звіт Товари учбової бази Борей і проглянете її при різному збільшенні. Надрукуйте одну сторінку звіту.
2. Створіть сторінку доступу до даних за допомогою майстра.
3. Захистите базу даних за допомогою пароля, а потім зніміть пароль.

Виводи


1. Для перегляду звіту перейдіть у вікно цієї бази даних і на вертикально розташованій панелі Об'єкти (Objects) виділите значок Звіти (Reports). Клацніть ім'я звіту в списку в правій частині вікна.
2. Для того, щоб відкрити звіт в режимі конструктора перейдіть у вікно бази даних, виберіть значок Звіти (Reports) у списку Об'єкти (Objects) виберіть необхідний звіт і натискуйте кнопку Конструктор (Design View) або в діалоговому вікні Новий звіт (New Report) (мал. 26.4) виберіть елемент списку Конструктор (Design View).
3. Сторінки доступу до даних (DAP, Data Access Pages) є спеціальним типом веб-сторінок. Вони записуються у файли Dynamic HTML (DHTML) і дозволяють проводити через інтернет або інтрамережа перегляд і аналіз баз даних Microsoft Access або Microsoft SQL Server.
4. Для відображення вікна редактора VBA у вікні бази даних на вертикально розташованій панелі Об'єкти (Objects) виберіть значокМодулі (Modules) і двічі клацніть ім'я модуля в списку.
5. Для відображення вікна редактора VBA у вікні бази даних на вертикально розташованій панелі Об'єкти (Objects) виберіть значок Модулі (Modules) і двічі клацніть ім'я модуля в списку.
6. Налаштування вигляду вікна Access, параметрів відображення таблиці, форми, звітів виконується на вкладках діалогового вікна Параметри (Options) (менюСервіс (Tools) ).

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008