Відкриття документа


Microsoft Office дозволяє відкрити документ, що зберігається на жорсткому диску вашого комп'ютера, на мережевому диску або на веб-сайті. Файл, відкривається в тому застосуванні, в якому він створений. Наприклад, якщо веб-сторінка створена в додатку FrontPage, то вона відкриється в цьому застосуванні. Аби відкрити її в Word, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду Відкрити в Microsoft Word (Open in Microsoft Word).
Документ можна відкрити декількома способами:
1. Відкрити меню Файл (File) і клацнути мишею ім'я файлу в списку в нижній частині меню або ввести з клавіатури номер, під яким файл розташований в списку. Список містить назви останніх файлів, відкритих в цьому застосуванні. Першим в списку коштує ім'я останнього закритого файлу. Кількість файлів, перерахованих в меню, регулюється на вкладці Загальні (General) у вікні команди Параметри (Options) з меню Сервіс (Tools) (Вкладка Загальні додатки Word розглянута в главі 11, розділ «Загальні параметри налаштування»).
2. Вибрати команду Відкрити (Open) у меню Файл (File) і вибрати значок необхідного файлу в діалоговому вікні Відкриття документа (Ореn). Діалогове вікно Відкриття документа розглянуте нижче.
3. Натискувати кнопку Відкрити  на панелі інструментів Стандартна або поєднання клавіш Ctrl+щ (Ctrl+O) і вибрати значок необхідного  файлу в діалоговому вікні Відкриття документа (Open).
З документами, які зберігаються на веб-сайті можна працювати в автономному режимі, а потім їх синхронізувати, клацнувши правою кнопкою миші значок файлу на сайті і вибравши в контекстному меню команду Синхронізувати (Synchronize). Відкритий документ відображується в робочої зони вікна додатка.

Установка конвертерів форматів файлів


Ви можете проглянути файли лише тих типів, конвертери форматів яких встановлені на вашому комп'ютері. Аби проглянути їх перелік, відкрийте список Тип файлу (Files of Type) (мал. 2.12). Якщо потрібного конвертера в цьому списку немає, звернетеся до списку конвертерів, .поставляемых разом з додатком Microsoft Office і встановите його.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008