Збереження документа


Збереження нового документа


Розроблений з використанням Office документ автоматично отримує розширення, відповідне даному застосуванню, наприклад, Excel 2003 за умовчанням привласнює розширення .xls. Зовні діалогове вікно Збереження документа (Save As) аналогічно окну Відкриття документа (Open), розглянутому вище. Розміри вікна можна міняти за допомогою миші. Порядок збереження документа:Мал. 2.16 Діалогове вікно Збереження документа

  •  У полі Ім'я файлу (File name) введіть ім'я файлу. Воно може складатися з декількох слів і служити коротким описом документа. Розширення можна не вказувати. Розроблений з використанням Office документ автоматично отримує розширення, відповідне даному застосуванню, наприклад, Word за умовчанням привласнює розширення .doc. Якщо після імені файлу поставити крапку, то розширення не буде додано.
  •  У полі Тип файлу (Save as type) виберіть типа файлу. Вибір деяких форматів може привести до втрати якості в оформленні документа. Так, при роботі з додатком Word при переході до формату Текстовий документ (Text) втрачаються ілюстрації, і погіршується оформлення тексту. У списку відображуються лише ті типи файлів, для яких були встановлені конвертери.
  •  За умовчанням новий файл поміщається в теку Мої документи (My Documents). Аби зберегти документ в іншій теці, виберіть потрібний диск в списку Тека або клацніть двічі потрібну теку в списку тек. Тека може розташовуватися на диску автономного комп'ютера, в локальній мережі, на веб- або FTP сервері. Подвійне клацання теки, розташованої в полі вибору, відкриє її. Назва теки з'явиться в цьому ж полі Тека (Save in).
  •  Аби зберегти файл в новій теці, натискуйте на панелі інструментів кнопку Створити теку (Create Folder) і задайте її ім'я.
  •  Для збереження документа в теці більш високого рівня, натискуйте кнопку Перехід на один рівень вгору (Up One Level) розташовану на панелі інструментів.


Після установки всіх параметрів запису файлу натискуйте кнопку Зберегти (Save). У рядку заголовка вікна додатка відображуватиметься ім'я файлу. Для завдання типа файлу, використовуваного за умовчанням, виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools)а потім виберіть потрібний формат із списку, наприклад, при роботі з текстовими файлами виберіть Зберігати файли Word як (Save Word files as) на вкладці Збереження (Save) (див. главу 11, розділ «Установка параметрів збереження файлу»). Слід враховувати, що виробляється автоматичне збереження документа через інтервал часу, заданий на вкладці Збереження (Save) у діалоговому вікні Параметри (Options).
Команда Версії (Versions) у меню Файл (File) додатки Word дозволяє створити декількох версій одного документа і зберегти їх в одному файлі. Кожна версія ідентифікується по імені користувача і по даті зміни. Word відображує дату і час збереження кожної версії, ім'я користувача, що зберіг версію, а також урізаний рядок приміток. Пізніші версії знаходяться на початку списку.

Збереження раніше сознанного документа


При збереженні раніше створеного файлу, в якому виконані які-небудь зміни, можна використовувати один з трьох приведених нижче варіантів:

  •  вибрати команду Зберегти (Save) у меню Файл (File);
  •  натискувати кнопку Зберегти (Save) на панелі інструментів Стандартна;
  •  натискувати клавіші Shift+F12.


При збереженні раніше створеного документа діалогове вікно не з'являється. Збереження файлів у форматі htm, html і XML розглянуте в главі 27 в розділі «Збереження і використання файлів у форматі html і xml».

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008