Додавання цифровому підпису


Електронний підпис дозволяє ідентифікувати користувача, що представив документ. Її можна купити в центрі сертифікації або отримати у адміністратора вашої організації, що відповідає за безпеку локальної мережі. Можна створити власний сертифікат для особистого користування за допомогою програми Selcert.exe, яка входить в Office, але не встановлюється за умовчанням. Для її установки виберіть пункт Додати або видалити компоненты (Add Or Remove Features) у вікні Параметри режиму супроводу (Maintenance Mode Options) і натискуйте кнопку Далі (Next).
У списку Встановлювані компоненты (Features To Install) розкрійте теку Загальні засоби Office (Office Shared Features) виберіть Цифровий підпис для проектів (Digital Signature For VBA Projects) і виберіть пункт Запускати з мого комп'ютера (Run From My Computer). Потім натискуйте кнопку Відновити (Update).
Для прикріплення цифрового сертифікату до файлу виберіть команду Параметри (Options) у меню Сервіс (Tools) і відкрийте вкладку Безпека (Security). Натискуйте кнопку Цифровий підпис (Digital Signature) і кнопку Додати (Add) у вікні, що з'явилося. Список доступних цифрових сертифікатів відображуватиме в діалоговому вікні Вибір сертифікату (Select Sertificate).

Вправи


1. Запустите Word 2003. Введіть текст цієї вправи. Виберіть команду Зберегти як (Save As) у меню Файл (File) або натискуйте клавішу F12 і задайте необхідні параметри в діалоговому вікні Збереження документа (Save As).

  •  У полі Тека (Look in) задайте, в якій теці зберігатиметься новий файл.
  •  У полі Ім'я файлу (File Name) задайте ім'я файлу.
  •  Вирішите, чи будете ви зберігати файл у форматі .doc або в іншому форматі.


2. Вивчите можливості кнопок панелі інструментів вікна Відкриття документа. Вправу виконаєте таким чином:


  • Натискуйте кнопку Відкрити (Open) на панелі інструментів Стандартна (Standard) або поєднання клавіш Ctrl+щ (Ctrl+O). У полі Тека (Look in) виберіть теку, в якій зберігається декілька файлів, створених в додатку Microsoft Word (мал. 2.16).
  • Натискуйте по кілька разів кнопки Вистава (Views), Сервіс (Tools) у вікні Відкриття документа (Open) і поглянете, як мінятиметься відображення вмісту діалогового вікна.


3. Проведіть пошук і усунення можливих помилок у файлах додатка Office 2003 і в ключах реєстру. Для цього виберіть і відкритому додатку Office 2003 в меню Довідка (Help) пункт Знайти і відновити (Detect and Repair).

Виводи


1. У вікнах різних додатків Office 2003 використовуються одні і ті ж елементи інтерфейсу, що полегшує роботу з ними користувача (мал. 2.1).
2. Аби спростити доступ до часто використовуваних команд, у вікнах Office 2003 меню автоматично адаптуються до стилю роботи конкретного користувача, і при їх розкритті відображуються лише команди, з якими працював користувач останнім часом.
3. Аби відображувати або приховати яку-небудь панель інструментів, клацніть правою кнопкою миші будь-яке місце панелі інструментів і виберіть в контекстному меню ім'я потрібної панелі або виберіть відповідне ім'я в меню команд Вигляд (View), Панелі інструментів (Toolbars).
4. Область завдань Створення документа (New Document) дозволяє вибрати типа створюваного документа: Новий документ (Blank document), XML документ (XML document), Веб-сторінка (Web page) і так далі (мал. 2.11).
5. Аби відкрити файл, двічі клацніть його значок в діалоговому вікні Відкриття документа або введіть в текстове поле Ім'я файлу (File name) ім'я документа, що відкривається, і натискуйте кнопку Відкрити (Open) або клавішу Enter (мал. 2.15).
6. Аби зберегти файл, йому необхідно дати ім'я і вказати теку, де він зберігатиметься. Для цього виберіть команду Зберегти як (Save As) у меню Файл (File) або натискуйте клавішу F12 і задайте необхідні параметри в діалоговому вікні Збереження документа (Save As) (мал. 2.16).
7. Інформація, використовувана для опису документа, зберігається на вкладках діалогового вікна Властивості (Properties).
8. Команда Знайти і відновити (Detect and Repair) у меню Довідка (Help) дозволяє установкою прапорців відновити ярлики додатків в меню Пуск (Start menu) відмінити налаштування користувача і відновити налаштування, передбачені за умовчанням.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008