Продукти, що входять в систему Microsoft Office System


Пакет Microsoft Office прошел дорогу від набору офісних застосувань до ширшої інтегрованої системи Microsoft Office System, яка містить більше число призначених для користувача застосувань. Пакет є ключовим компонентом цієї системи. Він зберігає кращі риси попередніх версій сімейства Microsoft Office: легкість роботи з документами і інформацією, інтелектуальність і тісну інтеграцію додатків. В той же час він виходить за рамки традиційних пакетів для роботи в офісі: його нові технології забезпечують повніші можливості взаємодії людей, даних і бізнес - процесів.
У пакеті реалізовані нові способи створення, загальних документів і організації спільного доступу до них, спрощений процес колективного використання даних, забезпечений більший контроль над документами. Microsoft прагне, аби Office System сприймався не як набір додатків для створення документів, а як платформа для роботи з інформацією.
.Пользователи можуть спільно редагувати будь-які документи Office System через інтернет і проводити відеоконференції. Зменшуються витрати часу на поїздки, відрядження і проведення нарад для узгодження різних питань. Всі додатки Microsoft Office System тісно інтегровані з операційними системами Windows 2000 і Windows XP.
При розробці пакету значна увага була приділена вирішенню проблем, пов'язаних із зниженням матеріальних і тимчасових витрат на розгортання, підтримку і адміністрування Office у великих організаціях.
Microsoft Office System включають наступні застосування:

 •  Word 2003 — текстовий процесор, призначений для створення професійно оформлених текстових документів різної складності.
 •  Excel 2003 — електронні таблиці, призначені для побудови і аналізу таблиць, діаграм і графіків. Їх можна використовувати для оформлення кадрових документів.
 •  Outlook 2003 — настільний органайзер, покликаний допомогти користувачеві планувати робочий час і упорядкувати час проведення нарад і інших заходів. Він призначений для роботи з електронною поштою.
 •  PowerPoint 2003 — допомагає створити барвисті, наочно оформлені мультимедійні презентації.
 •  Access 2003 — реляційна система управління базами даних (СУБД), що забезпечує коректну обробку даних. Разом з Access поставляється мова програмування Visual Basic for Applications (VBA), що полегшує розробку програм.
 •  Publisher 2003 — набір дизайнерських засобів і засобів публікації в Web для бізнес-користувачів, що бажають самостійно випускати власні маркетингові і інформаційні матеріали професійної якості. Для створення маркетингових веб-вузлів можна використовувати нових майстрів створення веб-вузлів, вбудована підтримка близько 20 видів веб-сторінок. Підготовку рекламних матеріалів, каталогів і буклетів полегшують більше 2000 шаблонів. Microsoft Office Publisher 2003 випускається також спільно з додатком Digital Image Pro.
 •  Outlook 2003 з диспетчером контактів Business Contact Manager — дозволяє малим підприємствам краще управляти всіма діловими контактами і каналами збуту. Використання Business Contact Manager допомагає відстежувати ринкову ситуацію, забезпечує перегляд таких важливих даних, як динаміка збуту, потенційні доходи і вірогідність укладення оборудки для підвищення об'єму продажів.
 •  InfoPath 2003 — новий продукт у складі системи Microsoft Office System, що дозволяє групам і організаціям ефективно здійснювати збір необхідних їм даних за допомогою всіляких динамічних форм. Він може використовуватися як інтерфейс для бізнес-процесів в цілях підвищення ефективності збору даних Інформацію можна зберігати, наприклад, у формі, сумісній з форматом архітектури медичних документів CDA (Clinical Document Architecture). Робота з такими формами дозволяє медикам дістати зручний доступ до історії хвороби пацієнтів, до даних про медичну страховку і іншу інформацію.
 •  FrontPage 2003 — повнофункціональний засіб створення, редагування і управління веб-сайтів, зокрема веб-сайтів для ведення електронної торгівлі. Містить модуль Microsoft SharePoint Team Services, що полегшує публікацію в корпоративній интранет-сети загальних документів і даних.
 •  OneNote 2003 — новий додаток системи Microsoft Office System, призначений для створення електронних заміток. З його допомогою зручно робити електронні замітки з приводу прочитаного матеріалу, упорядковувати їх і відправляти по електронній пошті. Додаток OneNote забезпечує підвищення продуктивності праці при роботі із замітками і даними.
 •  Visio 2003 — засіб побудови діаграм, яка дозволяє створювати технічні і бізнес-діаграми. Visio 2003 також автоматизує візуальне представлення даних за рахунок прямої синхронізації з джерелами даних.
 •  Project 2003 — потужна платформа управління проектами, яка дозволяє керівникам проектів планувати роботи, управляти календарними планами і ресурсами, складати звіти про хід виконання завдань, сімейство продуктів. Додаток призначений для керівників проектів, яким необхідна настільна система для незалежного управління проектами, проте не потрібна строга координація з іншими керівниками проектів або можливість управління ресурсами за допомогою центрального сховища даних.


На веб-сайті Microsoft представлена нижчеприведена таблиця варіантів постачання Microsoft Office System і спеціальні зауваження.

Таблиця 1.1. Канали постачання Microsoft Office System

 
 

Редакції Microsoft Office System

Professional Enterprise Edition 2003

Professional  Edition 2003

Small Business  Edition 2003

Standard  Edition 2003

Basic  Edition 2003

Student and Teacher Edition 2003


Microsoft® Office Word 2003

->

->

->

->

->

->

Microsoft® Office Excel 2003

->

->

->

->

->

->

Microsoft® Office Outlook® 2003

->

->

->

->

->

->

Microsoft® Office PowerPoint® 2003

->

->

->

->
 
->

Microsoft® Office Access 2003

->

->
       

Microsoft® Office Publisher 2003

->

->

->
 
 
 

Microsoft® Office Outlook® with Business Contact Manager 2003

->

->

->
     

Microsoft® Office InfoPath 2003

->

 
       

Канал постачання

Open License, Open Subscription License, Multi-Year Open License, Enterprise Agreement, Enterprise Agreement Subscription

FPP, OEM

FPP, OEM, Open License

FPP, Open License, Multi-Year Open License

OEM

FPP


Спеціальні зауваження.
1. Microsoft Office Professional поставляється в двох різних «версіях». Замовники по програмах корпоративного ліцензування отримують Microsoft Office Professional Enterprise Edition 2003, який включає Microsoft Office InfoPath 2003. У варіанті коробочки і в OEM-канале поставляється Office Professional, який не включає InfoPath.
2. Міняється склад Office Small Business Edition (див. таблицю 1.1).
3. Припиняється випуск версій Office Developer Edition і Office Professional with FrontPage.
4. Між окремими застосуваннями, які входять до складу випусків Standard і Pro, існує функціональна відмінність: у професійну версію вбудована IRM (Information Rights Management) — технологія, яка дозволяє створювати і переглядати IRM-защищенные документи, можливості ж стандартної версії обмежені переглядом.
5. Office Student & Teacher — продукт, якого можуть набувати що вчаться (студенти, школярі і ін.) і їх батьки. Вирішується установка на трьох ПК. для використання будинку виключно в некомерційних цілях.

 

Друзі сайту:


1
2 3 Поэтому найти ссылку на гидру удается не с первого раза. 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008