Мовні параметри Microsoft Office


Зміна мови інтерфейсу і довідки Microsoft Office


В даний час над проектами часто працюють великі багатонаціональні колективи, що говорять на різних мовах. Аби полегшити роботу таких колективів з Microsoft Office передбачений вибір мови інтерфейсу користувача і довідкової системи за наявності пакету багатоязикової підтримки Microsoft Office 2003 Language Pack, який поставляється на окремому компакт-диску. Наприклад, багатонаціональна корпорація може використовувати англійський інтерфейс для спрощення вчення і технічної підтримки в межах організації. Проте якщо користувач при читанні інструкцій віддає перевагу російській мові, він зможе вибрати цю мову для довідкової системи.
Ядро системи Microsoft Office відокремлене від програмних блоків, що забезпечують підтримку різних мов. Зміна мови інтерфейсу користувача не робить впливу на формат файлів Office, що зберігаються або редагованих. Для відкриття таких файлів не потрібний конвертер. Деякі команди додатків Microsoft Office використовуються лише в певних мовах.

Свідомість багатомовних документів


У Office 2003 при перемиканні клавіатури автоматично перемикається шрифт і мова, що. дозволяє створювати і редагувати документи на декількох мовах. За наявності в системі відповідних шрифтів можна відкривати, і редагувати документи, створені в іншій версії, наприклад, в японській, виробляти перевірку тексту на іншій мові засобами перевірки саме цієї мови.
Введення текст на будь-якій мові можна виконувати без перемикання мови інтерфейсу. Додатки Office 2003 можуть визначати мову, на якій вводиться текст. При виконанні деяких операцій: при вставці дати, грошових одиниць враховуються національні особливості, встановлені при налаштуванні операційної системи.

Ввод тексту на різних мовах


Microsoft Office дозволяє ввести текст в документ наступними способами:
1) ввести текст з клавіатури;
2) надиктувати текст, використовуючи мікрофон;
3) написати зауваження від руки;
4) скопіювати і вставити текст з іншого джерела.
Вибір способів 2 і 3 введення інформації здійснюється за допомогою панелі мови (Language bar). Вона відображується в правому верхньому кутку екрану. Якщо мовна панель згорнута, то для її відновлення клацніть індикатор мовної панелі, розташований поряд з годинником і виберіть команду Відновити мовну панель в контекстному меню.
Якщо мовна панель не встановлена на вашому комп'ютері, то для її установки выволните наступну послідовність дій: натискуйте кнопку Пуск (Start) виберіть команду Панель управління (Control Panel)клацніть в діалоговому вікні, що відкрилося, значок Установка і видалення програм (Add or Remove Programs)натискуйте кнопку Зміна або видалення програм (Change or Remove Programs) виділите в списку Microsoft Office — Професійний випуск версії 2003 натискуйте кнопку Змінити, встановите перемикач в положення Додати або видалити компоненты (Add or Remove Features)натискуйте кнопку Далі, встановите прапорець Розширене налаштування додатків і натискуйте кнопку Далі, відкрийте Засоби Office, знайдіть Мовні параметри і встановите прапорець Запускати з мого комп'ютера (Run from My Computer).

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008