Закриття документа і вихід з додатка Microsoft Office


Закриття документа


Якщо помічник активний, то запит про збереження змін відображуватиметься в його вікні. Натискує кнопку Так (Yes) ви збережете документ. Після клацання кнопки Немає (No) внесені зміни не будуть збережені. Кнопка Відміна (Саncel) поверне у вікно документа, над яким ви працювали.
Аби закрити вікно документа, ви можете натискувати кнопку Закрити (Close) у правому верхньому кутку вікна документа. Для закриття всіх відкритих документів натискуйте клавішу Shift до відкриття меню Файл (File) і виберіть в цьому меню команду Закрити все (Close All).Мал. 1.11 Запит про необхідність збереження змін, внесених до документа під час поточного сеансу роботи

Вихід з додатка


Після закриття документа вікно додатка залишається відкритим. Вікно додатка можна закрити наступними способами:
1. натискувати кнопку закриття вікна у верхньому правому кутку вікна;
2. у меню Файл (File) вибрати команду Вихід (Exit);
3. двічі клацнути мишачу кнопку віконного меню;
4. вибрати команду Закрити (Close) у віконному меню;
5. натискувати клавіші Ctrl+ц (Ctrl+W);
6. встановити покажчик на кнопці вікна на панелі завдань і натискувати праву кнопку миші. У контекстному меню вибрати команду Закрити (Close);
7. натискувати клавіші Alt+F4.

Вправи


1. Відображуватимете на екрані помічника, натискує кнопку Помічника на панелі інструментів Стандартна (Standard) . Виберіть як помічника різні персонажі (Office Assistant) і поглянете, чим вони відрізняються. Аби вибрати іншого помічника, клацніть правою кнопкою миші використовуваний персонаж і виберіть в контекстному меню команду Показати помічника (Show Assistant). Відкрийте вкладку Колекція (Gallery) (див. мал. 1.3) і виберіть новий персонаж.
2. Запустите один з додатків Office і виберіть в меню Довідка (Help) пункт Довідка: \Microsoft Office (Microsoft Help) наприклад, при роботі з додатком Word, виберіть команду Довідка: Microsoft Office Word (Microsoft Word Help). Клацніть помічника мишею і введіть в поле Що Ви хотіли б зробити (What would you like to do) у довільній формі текст питання, що цікавить вас, наприклад, слово «малюнок» (мал. 1.3).

Виводи


1. Microsoft Office 2003 — це багатофункціональний комплект тісно інтегрованих настільних офісних застосувань, покликаний допомогти організаціям і індивідуальним користувачам у вирішенні їх повсякденних завдань.
2. Office 2003 передбачає декілька варіантів установки компонентів додатків на персональний комп'ютер. Можна працювати з додатками без звернення до компакт-диска або встановити компоненты на першу вимогу, аби не позичати заздалегідь місце на жорсткому диску комп'ютера.
3. В даний час над проектами часто працюють великі багатонаціональні колективи, що говорять на різних мовах. Аби полегшити роботу таких колективів з Microsoft Office, передбачена можливість вибору мови інтерфейсу користувача і довідкової системи за наявності пакету багатоязикової підтримки.
4. Ради помічника повинні допомогти користувачеві ефективніше використовувати можливості додатка і поєднання клавіш, оптимізувати виконання конкретного завдання.
5. Перш ніж закрити документ, збережете його. Якщо цього не зробити, то після вибору команди Закрити (Close) у меню Файл (File) з'явиться запит про необхідність збереження змін, внесених до документа під час поточного сеансу роботи.
6. Аби уникнути нелегального використання додатків, що входять в комплект постачання Office Microsoft використовує технологію Microsoft Product Activation (MPA), яка передбачає обов'язкову реєстрацію в Інтернеті або по телефону придбаній копії Office 2003.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008