Створення і відправка факсимільних повідомлень


Ви можете створити і відправити факсимільне повідомлення, якщо комп'ютер підтримує обмін такими повідомленнями. У стандартне постачання Word 2003 входять шаблони для створення факсів. Для створення повідомлення виберете команду Створити (New) у меню Файл (File). Відкриється область завдань Створення документа (New Document)на якій клацніть мишаче заслання На моєму комп'ютері. У діалоговому вікні, що з'явилося на екрані, відкрийте вкладку Листи і факси (Letters and Faxes) виберіть потрібний шаблон і натискуйте кнопку ОК.
Один з найпростіших способів створення факсу — двічі клацнути значок Майстер факсів (Fax Wizard) на вкладці Листа і факси. У вікні майстра факсів вкажіть, який документ пересилатиметься факсом, яке застосування слід використовувати для відправки факсимільного повідомлення, виберіть стиль титульного аркуша і так далі Аби відіслати документ виберіть в меню Файл (File) команду Відправити (Send To) Факс (Fax Recipient).

Вправи


1. Відкрийте раніше створений документ, задайте книжкову орієнтацію документа при друці на аркуші паперу розміром А4. Для цього виконаєте наступні дії:

  •  виберіть команду Параметри сторінки (Page Setup) у меню Файл (File) відкрийте вкладку Поля (Margins) у рамці Орієнтація (Orientation) встановите перемикач в положення книжна (Portrait) (мал. 12.1);
  •  на вкладці Розмір паперу (Paper Size) діалогового вікна Параметри сторінки (Page Setup) у списку, що розкривається Розмір паперу (Paper Size) виберіть розмір А4 (мал. 12.3).


2. Відкрийте раніше створений документ і відображуватимете на екрані нумерацію рядків. Для цього виконаєте наступні дії:

  •  виберіть команду Параметри сторінки в меню Файл, відкрийте вкладку Джерело паперу (Paper Source) і натискуйте кнопку Нумерація рядків (Line Numbers) (мал. 12.4);
  •  у діалоговому вікні Нумерація рядків (Line Numbers) встановите прапорець Додати нумерацію рядків (Add line numbering) (мал. 12.5).


3. Відкрийте раніше створений документ і проглянете на екрані, як він виглядатиме в роздрукованому вигляді. Для цього виберіть команду Попередній перегляд (Print Preview) у меню Файл (File) і поглянете розташування малюнків, полів і розбиття документа на сторінки.
4. Поглянете різницю в часі при роздруку однієї сторінки тексту залежно від заданої якості друку. Аби виконати вправу, у вікні команди Друк (Print) у меню Файл (File) натискуйте кнопку Властивості (Properties). У вікні Властивості, що знов з'явилося:... відкрийте вкладку Бумага/качество, натискуйте кнопку Додатково і в списку, що розкривається, виберіть Дозвіл (Resolution) наприклад, 300x300 або 600x600 крапок на дюйм.

Виводи


1. Команда Параметри сторінки (Page Setup) у меню Файл (File) відкриває діалогове вікно, що дозволяє задати розмір аркуша, на якому буде надрукований документ, розміри полів, розташування тексту на аркуші і так далі
2. Розташування документа на аркуші при друці задається в діалоговому вікні Параметри сторінки (Page Setup) на вкладці Поля (Margins) у рамці Орієнтація (Orientation)книжна (Portrait) або альбомна (Landscape) (мал. 12.1). Альбомна орієнтація зручна при друці широких таблиць на вузькому принтері.
3. Аби проглянути на екрані, як виглядатиме документ після друку, виберіть команду Попередній перегляд (Print Preview) у меню Файл (File) або натискуйте кнопку Попередній перегляд (Print  Preview) на панелі інструментів Стандартна (Standard).
4. Для редагування тексту в режимі попереднього перегляду, натискуйте кнопку Збільшення (Magnifier) на панелі інструментів Попередній перегляд (Print Preview) (мал. 12.6).
5. Аби надрукувати документ, виберіть команду Друк (Print) у меню Файл (File) і задайте установки для друку в діалоговому вікні Друк (Print) (мал. 12.8)тобто задайте, на якому принтері друкуватиметься документ, кількість копій і так далі Команду Друк дублюють клавіші Ctrl+Shift+F12.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008