Форматування рядків і стовпців


Форматування рядка дозволяє змінити її висоту або приховати, форматування стовпця — змінити його ширину або приховати. Форматування рядка і стовпця виробляють для наочнішої вистави таблиці, її заголовків, для виділення підсумкових результатів.

Зміна висоти рядка за допомогою миші


Для зміни висоти рядка за допомогою миші встановите курсор на нижню лінію сітки в полі заголовків рядків. Курсор набере вигляду перехрестя із стрілками, направленими в протилежні сторони. Утримуючи такою, що натискує кнопку миші, перемістите нижній кордон заголовка рядка до тих пір, поки висота рядка не досягне необхідного розміру. Для зміни висоти декількох рядків виділите ці рядки, а потім перемістите нижній кордон загголовка рядка. Аби змінити висоту всіх рядків на аркуші, натискуйте кнопку Виділити все, а потім перемістите нижній кордон заголовка будь-якого рядка. Для підгонки висоти рядка з вмістом її вічок встановите покажчик на нижній кордон заголовка, і двічі натискуйте кнопку миші.

Зміна ширини стовпця за допомогою миші


Для зміни ширини стовпця за допомогою миші встановите курсор на правому кордоні стовпця і переміщайте її до тих пір, поки ширина стовпця не досягне необхідного розміру.. Для зміни ширини декількох стовпців виділите їх і перемістите в рядку заголовків стовпців правий кордон. Аби змінити ширину всіх стовпців на аркуші, натискуйте кнопку Виділити все, а потім перемістите кордон заголовка будь-якого стовпця. Для підгонки ширини стовпця відповідно до вмісту його вічок, встановите покажчик на правий кордон заголовка, і двічі натискуйте кнопку миші.

Використання команд меню для форматування рядків і стовпців


У діалоговому вікні Висота рядка (Row Height) (мал. 15.10) задайте розмір виділених рядків в пунктах від 0 до 409,5 (пункт позначається буквами pt, 1 pt = 0,352мм = 1/72 дюйми). При нульовому значенні висоти рядок стає прихованим. Стандартна висота рядка складає 1,275 висот шрифту.
Аби змінити ширину одного або декількох стовпців, виділите їх заголовки, виберіть в меню Формат (Format) команди Стовпець, Ширіна (Column, Width) і в діалоговому, вікні Ширіна стовпця (Column Width) введіть потрібну величину в пунктах (мал. 15.11). Якщо задати 0, то стовпець стає прихованим. З цією ж метою можна виділити одну або декілька рядків (групу вічок) і вибрати в меню Формат (Format) команду Рядок (Row), Приховати (Hide).Мал. 15.10 Діалогове вікно, використовуване для завдання висоти рядка в пунктахМал. 15.11 Діалогове вікно, використовуване для завдання ширини стовпця в пунктах

Команда Стовпець (Column), Приховати (Hide) у меню Формат (Format) дозволяє не показувати виділені стовпці, аби приховати дані на екрані і при друці або звільнити місце на екрані для відображення сусідніх частин таблиці. (Аналогічна команда застосовується для рядків.)
Для відображення прихованих рядків або стовпців на екрані виділите стовпці або рядки, між якими повинна з'явитися захована частина таблиці, і скористайтеся в меню Формат (Format) командою Відображувати (Unhide). Для відображення всіх прихованих рядків аркуша виділите аркуш і виберіть команди Рядок (Row) Відображувати (Unhide) у меню Формат (Format). Для відображення всіх прихованих стовпців аркуша виділите аркуш і виберіть команди Стовпець (Column), Відображувати (Unhide) у меню Формат (Format). (Аркуш можна виділити натисненням кнопки, яка знаходиться на пересіченні заголовків рядків і стовпців.)
Аби повернутися до стандартної ширини стовпця, виберіть команди Стовпець (Column), Стандартна ширина (Standard Width) у меню Формат (Format). Для установки висоти рядка, відповідного максимальному розміру шрифту, введеного у вічка, виберіть в меню Формат (Format) команди Рядок (Row), Автопідбір висоти (AutoFit). Команду можна вибрати до введення даних у вічка рядка.
Для завдання ширини .столбца по самому заповненому завширшки вічку виділите її і виберіть в меню Формат (Format) команди Стовпець (Column), Автопідбір ширини (AutoFit) або виділите стовпець і двічі клацніть його правий кордон в області заголовка.

 

Друзі сайту:


1
2 3 4

::  Меню ::

Введення
Початкові відомості про Microsoft Office System і Microsoft Office 2003 Перегляд документа у вікні додатка Microsoft Office 2003. Створення, відкриття, збереження і відновлення документа
Знайомимося з Microsoft Word 2003 Редагування документа Word 2003 Автоматизація виконання окремих операцій в Word 2003
Форматування текстового документа
Робота з таблицею і написом
Використання меню Вставка. Вставка і форматування малюнка в Word
Стилі і шаблони, структура документа
Оформлення документа
Налаштування параметрів роботи Word 2003
Друк документа Word Знайомимося з Excel 2003
Введення і редагування даних Excel
Форматування і захист аркуша Excel 2003
Виконання розрахунків по формулах в Excel 2003 Побудова діаграм, свідомість малюнка на аркуші Excel
Аналіз даних в Excel 2003
Друк документа і налаштування Excel 2003
Знайомимося з Outlook 2003
Теки Outlook і їх призначення
PowerPoint 2003 — засіб для створення і демонстрації презентацій
Знайомиться з Microsoft Access 2003 Використання запитів для роботи з даними
Створення і використання форм в Access 2003 Звіти, сторінки доступу до даних, макроси, налаштування бази даних Access 2003
Використання Microsoft Office 2003 для роботи в Інтерлеті
Використання декількох додатків Microsoft Office 2001 в одному документі. Підтримка розпізнавання мови і голосове управління комп'ютером


:: Каталог ::

 

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор  


:: Підтримка ::

Практичне ознайомлення з пакетом офісних програм MS Office 2003
Отримати код:
Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Статистика ::

 

:: Навігация ::

  Головна
  Гостьова книга
  Додати у вишукане  

 

 

 


 

Copyright © Asentli, 2008